Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit tegyek, ha megcsaltam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha megcsaltam a párom?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel leittuk magunkat és a végén az ágyban kötöttünk ki. Nagyon megbántam az egészet és nem akarom elveszíteni a barátom. Részeg voltam és nem voltam magamnál… Ami a legrosszabb, hogy a barátom nem tudja hogy a lányokat is szeretem! Mit tegyek? :(((
2023. máj. 28. 18:02
 1/10 anonim ***** válasza:
75%
Köpd le magad. Sokkal többet nem tudsz!
2023. máj. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
73%

itt az idő vallani, és meglátod, milyen szoros a kapocs közöttetek, vagy örökre hallgass, de miért is titkoloznál?

Szeretnéd, ha ő is titkolná, hogy a fiukat is szereti?

Neked hogy esne, ha ő is megbotlott volna egy fiú barátjával...

ennek függvényében cselekedj!

2023. máj. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
72%
Lehet tetszene neki 3-asban.
2023. máj. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
87%

Bírom, hogy direkt elmegy inni valaki holott tudja, hogy részegen egy nyomorék analfabéta akit a sánta kutya is megdug.

Aztán sajnálkozik, hogy jajj hát az alkohol miatt, nem tehetek róla. Jaja, úgy nyomkodták le a torkodon, mint utána a farkakat.

2023. máj. 28. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
96%

4-es nagyon igaz. Az alkohol a bűnös, a rosszkedv a bűnös, mindenki a bűnös, csak Gizi nem bűnös, mert "így alakult" meg vele "megtörtént".


Az első

2023. máj. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
91%
El kéne neki mondani, hogy mi történt, ha nem teszed úgyis ki fog derülni, lehet pont az fogja kokotyogni, akivel megcsaltad.
2023. máj. 28. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
3%

Semmit.

Ő sem dicsekedne el neked, csak nem marcangolná magát.

Felejtsd el a történteket.

2023. máj. 28. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
83%

Szégyelld magadat,de nagyon

a 7. Válaszolóval egyetemben.


Engem csalt már meg egy régebbi barátnőm.

Persze ilyenkor mindenki hibás, hibásak a barátnői mert elhívták bulizni,hibás az alkohol,hibás a pasi aki elcsábította,egyedül a nő nem hibás mi...?


Tisztességed morzsáit azzal tarthatod meg,ha bevallod neki az igazat.

Persze szakítani fog veled,de legalább őszinte leszel.

2023. máj. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
82%
Ez az alkohol undorító kifogás. Ha én betintázok, belülök a kocsimba, balesetet okozok, a jogsimat hosszú időre elveszik, és jól meg is büntetnek. Teljesen jogosan. Ha én ilyen felelőtlen vagyok, hogy ittasan veszélyeztessem mások életét, vegyék is el a jogsim. A kérdező meg mentségül hozná, hogy emiatt veszélyeztette a párkapcsolatát. Az alkohol nem mentség semmire. Arra sem, hogy nem bír a puncijával. Vagy ha tudja, hogy nála ezt váltja ki, akkor nem iszik, ha nincs ott a párja. Vezetés közben se iszunk. Én a megcsalást nagyon undorító, aljas dolognak tartom, visszaélés a másik bizalmával
2023. máj. 28. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem nem is haragudna. Én biztos legalábbis hisz lánnyal nem megcsalás.
2023. máj. 29. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!