Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért mond olyat a szerető...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mond olyat a szerető hogy eltudna képzelni párjaként ?

Figyelt kérdés

Szépek lennénk együtt .. stb. De az elején megbeszéltük hogy ez csak szex lesz semmi több! De miért mondogat akkor ilyeneket ? Nem a szex miatt. Az eddig is volt. Utóbbi időben a feleségével nem szerepel a közösségi média oldalain. Azt hozzá kell tennem hogy a feleség nagyon elhagyta magát elvan hízva és pluszban még az ápoltságot is elhanyagolja.

Én azt vettem ki a szeretőm szavaiból hogy büszke lenne hogy ilyen jó nője van mint én. Nem nagyképűségből írom a szépség relatív csak az ő gondolkodásával ez jött le.

(Mindketten foglaltak vagyunk.)33N



2023. máj. 30. 00:14
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
40%
Ellenszolgaltatás nelkul egy az egyben kihasználása a másiknak az ha csak szexre használják. Próbálna kompenzálni hazugságokkal a pali. Tartozik. Mert ingyenq-nak veszi a nőt.
2023. máj. 30. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
65%

Pl ez az egyik rizikója a szeretői kapcsolatnak, az egyik fél érzelmeket táplál a másik iránt. Lehet mondani hogy megbeszélték előre...ez nem azonos azzal,hogy az időközben alakuló érzelmeit kordában tudja tartani.

Ha én szerető lennék itt zárnám le ezt a viszonyt.

2023. máj. 30. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

11


"Ellenszolgaltatás nelkul egy az egyben kihasználása a másiknak az ha csak szexre használják."


Szeretői státuszban elsősorban a kölcsönös szex, és sokszor az ezzel járó izgalom, és gyakran érzelmek kialakulása van.

Nem várnak a felek, vagy is logikádon tovább menve a nők, automatikusan ezért pénzt pl.

Már amennyiben szeretőkről beszélünk.


Akikröl Te beszélsz azok a prostik.

Bizony, nem csak az útszéli, meg a rosszlányokon hirdető a prosti, hanem az is aki pénzt kér a szexért....


A szexet csak a faszi élvezi?

Ha a nő jobban élvezi, aktusomként több orgazmusa van, akkor Ő tartozik a faszinak?

Vagy ha házas nő tart szingli szeretőt, akkor a nő tartozik anyagilag a faszinak?:D

Vagy ez csak fordítva működik?

Akinek pin@ja van, csak annak jár?

2023. máj. 30. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

13# te ugy semmit nem tudsz a nőkről szerintem

A pasi sem véletlen hazudgál neki

2023. máj. 30. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

14

Köszönöm. Nyilván mert nem egyezik a véleményünk, akkor már nem is ismerem a nőket..:)

Azt tudom hogy a 11, ezzel a mentalitással prosti...

És mintha nem kaptam volna választ a 13 ban feltett, pár egyértelmű kérdésre.:)

2023. máj. 30. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
67%

Egy nő se szereti ha kihasználják a nagy b.dös semmiert cserébe

Erről en nem nyitok vitát. A pasi is azért hülyítené hogy széttegye neki a lábát.

2023. máj. 30. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Tovabbra is.
2023. máj. 30. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

16

Mi a kihasználás?

A közös megegyezésen alapuló szex?

Ha időnként kapna csaj egy kis lét akkor nem volna kihasználva?

2023. máj. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
67%
Szerinted miért szívatja ilyenekkel amiket írt? Mert ennél többet nem ad bele a pasi. Csak a f.rkát. nem sok nő van ekkora hülye. Tudja ezt jol.
2023. máj. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

19

"Mert ennél többet nem ad bele a pasi. Csak a f.rkát"


Gondolom ez volt a megegyezés.

Tudod ha nem prostival jössz össze akkor ez működhet.:D

Amúgy forintositanád hogy honnan nem éreznéd kihasználásnak?

2023. máj. 31. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!