Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Van olyan, aki nem saját...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, aki nem saját elhatározásából hűséges? Tudta tartani magát más kedvéért?

Figyelt kérdés
Én alapvetően nem hiszek a monogámiában, olyan szinten, hogy én magam nem tudok monogám lenni. Nem csak megtalál a lehetőség, keresem is azt, vadász típus vagyok. Ráadásul még soha nem volt lelkiismeretfurdalásom amiatt, hogy félrelépek, vagy épp két párhuzamos kapcsolatot tartok fenn. Most van egy partnerem, aki őszintén hiszi, hogy hozzá hűséges leszek. De egyszerűen nem értem miért várja ezt el. Mármint nem tudom, mi az előnye abból, ha nem csalom meg, hisz amúgy sose tudná meg, engem meg nem zavar. Szerintetek mit kène tennem? Nem érzem úgy, hogy örökké kibírnám ezzel az egy férfival, pedig már 40 elmúltam. :(

2023. jún. 6. 11:11
A kérdező szavazást indított:
Hűséges vagyok, pedig sose voltam előtte
Csipkebokorvessző
Egy promiszkuitást kedvelő ember sose változik meg
Hűséges akarok lenni, de közben szenvedek
22 szavazat
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
94%

"Van olyan, aki nem saját elhatározásából hűséges?"


Nincs! A hűség döntés kérdése, mégpedig a te döntésed. Más nem tud dönteni helyetted, legfeljebb ideig-óráig tartod magad, de a végén úgyis előjön belőled a mehetnék.


Én inkább arra lennék kíváncsi, miért kell neked párkapcsolat, ha tudod magadról, hogy nem tudsz hűséges lenni? Vagy miért nem keresel olyan partnert, akivel nyitott kapcsolatban lehetsz?

2023. jún. 6. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
12%
A társadalmi nemed férfi, ez férfi működés. A hűség témát alapból a nők szokták előtérbe helyezni. Ismered a bölcs parasztbácsi példázatát a csizmával...
2023. jún. 6. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:

1-es


Nem fog tetszeni a válasz.

Én nem tudok hűséges lenni, DE elvárom, hogy a férfi az legyen. Igazából nem értem a saját gondolkodásomat ezen a téren èn sem. Ezért nem megfelelő a nyitott kapcsolat.

2023. jún. 6. 11:22
 4/29 A kérdező kommentje:

2-es


Igen, ismerem. Meg a kulcs és kulcslyuk hasonlatot is ismerem. Valóban férfi agyam van, egyéb téren is.

2023. jún. 6. 11:23
 5/29 anonim ***** válasza:
77%

"Én nem tudok hűséges lenni, DE elvárom, hogy a férfi az legyen. Igazából nem értem a saját gondolkodásomat ezen a téren èn sem. Ezért nem megfelelő a nyitott kapcsolat."


Sok sikert! 😄😄😄

2023. jún. 6. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%
2, hogy a nok helyezik eloterbe?? :Ddd nekem az a tapasztalatom, hogy a ferfi helyezi eloterbe nagyon is, vedi a kis birtokat xd
2023. jún. 6. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
88%
Én egy pszichologust felkeresnék a helyedben....
2023. jún. 6. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%
De ha nem akarsz/ nem tudsz hűséges lenni, minek neked kapcsolat? Vagy
2023. jún. 6. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:

8


Hát mindig laza kapcsolatnak indul, aztán megkomolyodik. A férfiak azt feltételezik, hogy ha komollyá válik, hűséges leszek. De nem látom értelmét.

2023. jún. 6. 11:45
 10/29 anonim ***** válasza:
100%

Akkor ne kezdjél velük kapcsolatba, ne áltasd és ne verd át őket. Játsszál nyílt lapokkal, ennyi.


Vagy ilyen alapon felesleges az elvárás, hogy hozzád hűségesek legyenek, hiszen úgysem tudod meg feltehetően, ha nem azok. Akkor nem mindegy, mit gondolsz róluk?

2023. jún. 6. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!