Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Hogy lehet az, hogy egy 36...

Hogy lehet az, hogy egy 36 éves, férfi szemmel nézve is gyönyörű, stabil anyagiakkal rendelkező hölgy 5+ éve saját elhatározásából egyedül él ? 52/F

Figyelt kérdés
Elmondása szerint volt korábban két rosszul sikerült kapcsolata. Nem tagja az illető semmiféle apácarendnek, nem bocsátkozik alkalmi kapcsolatokba, bár rengeteg ismerőssel rendelkezik a világ minden tájáról, mivel az utazás a hobbija. (Nem Magyarországon él.) Tippek ?

2022. dec. 19. 15:20
1 2 3
 1/23 anonim válasza:
Aszexuális, alacsony a libidója, kamuzik (ami az alkalmikat illeti).
2022. dec. 19. 15:34
 2/23 anonim válasza:
Alkalmija mindig van, az tuti. Amugy nem akar koloncot. Van ilyen.
2022. dec. 19. 15:36
 3/23 anonim válasza:

Valaki jobban érzi magát egyedül, és mivel már volt előtte két rossz kapcsolata, ezért meg pláne nem akar még egyszer olyan szart.

Rájött, hogy egyedül sokkal boldogabb, mint kapcsolatban, van ilyen és nem is olyan kevesen élnek így.

Én szintén inkább egyedül vagyok és így érzem jobban magam, mint egy szar kapcsolatban.

Persze ha megtalálnám azt az embert, aki valóban a társam lenne akkor őt nem utasítanám el, de egy ilyen embert manapság szinte lehetetlen találni.

2022. dec. 19. 16:18
 4/23 A kérdező kommentje:
Brrr, borzalmas. A kutyámnak nem kívánnék hasonló sorsot. Ha legalább összejárna valakivel... Így meg elmegy mellette az élet. Persze érzi ő is, hogy öregszik... Lehet hogy egyrészt így nincs az életén kolonc, de később meg azt fogja majd észrevenni, hogy megöregedett, és már minden hiába, mert nem kell senkinek... Keserű sors, na. Mert akkor meg már késő lesz.
2022. dec. 19. 17:27
 5/23 anonim válasza:

4. Ezt csak te gondolod így! Ő meg közben utazgat és élvezi az életét. Attól, hogy neked elképzelhetetlen, hogy ne dugj és ne legyen senkid, attól még más lehet pont így boldog.

Miért lenne késő bármikor is bármire? Ha 60 évesen találja meg a szerelmet akkor sem lesz késő... gyereket meg megint csak nem mindenki akar, valószínűleg ő sem akar.

2022. dec. 19. 17:47
 6/23 anonim válasza:

Itt pl. elég sok érv elhangzik az egyedüllét mellett:

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..

2022. dec. 19. 18:06
 7/23 anonim válasza:

"megöregedett, és már minden hiába, mert nem kell senkinek..."


Na ehhez képest elég sok idős nénikét látni kivirulni miután a papa elköltözik végre a másvilágra! :D

2022. dec. 19. 18:08
 8/23 anonim válasza:
Ne piszkáljátok a szexpartneremet.
2022. dec. 19. 18:12
 9/23 anonim válasza:
Gondolom itt az a legnagyobb probléma, hogy a kérdezőre nem kíváncsi az említett hölgy.
2022. dec. 19. 18:19
 10/23 A kérdező kommentje:

dec. 19.:

17:47: Éltem/élek én is egyedül, de nem ilyen hosszú ideig. Ez katasztrofális... Nem beszéltem még olyan idős hölggyel, aki azt mondta volna, hogy ő nem akart gyereket, csak olyannal, akinek valahogyan, valamiért nem lett... Utólag tudják meg a gyermektelenek, hogy mit vesztettek.

18:08: Igaz és mégsem. Hiszen nekik - ha sikerült, ha nem - de legalább volt idejük arra, hogy kitapsztalják, mit is jelent számukra a társas élet, tehát nem úgy hunyják le a szemüket, hogy fogalmuk sincs arról, vajon helesen döntöttek-e.

18:19: Nem erről van szó, nekem van párom.

Neki nincs.

2022. dec. 19. 18:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!