Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha elnézem a barátnőm hűtlensé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha elnézem a barátnőm hűtlenségét, akkor én egy "nyomorék" gyenge ember vagyok?

Figyelt kérdés
2023. jún. 9. 14:19
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
8%
Nem, mert ok nélkül nincs okozat. Ha leírod konkrétan, egyenesen az okot ami a te esetedhez vezetett a másik félnél, akkor valós segítséget tudsz kapni, hogy van-e értelme a másik emberrel kezdened akár emberileg bármit, vagy az egész embert engedd el.
2023. jún. 9. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
19%
Szinte mindenki megcsal mindenkit, ès nemcsak manapság, ugyanez volt 25 évvel ezelőtt is.
2023. jún. 9. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 A kérdező kommentje:
Azon gondolodom, hogy egy új kérdést írok ki, az okokkal, hogy mik vezettek idáig. De nem tudom...írjam ide, de nagyon hosszú.
2023. jún. 9. 16:43
 24/35 anonim ***** válasza:
82%
23 Minek, mikor a valóságot úgy sem írnád le, hiszen akkor mindenki megvetne téged (is) kamuzni meg tényleg csak a leggyengébbeknek van szüksége. A lány meg gondolom a saját hátán meg elhordozta már a bűnbak szerepét.
2023. jún. 9. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
17%
#17 "emellé jo feltekeny es gyanakvo is voltam" - Pont ezért lettél megcsalva.
2023. jún. 9. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
74%
25, meg alszol, de nem baj. Azt hiszi mindenki, hogy ketto emberen mulik a megcsalas. Pedig a szomoru valosag az, hogy nem (errol is van sok tanulmany, hogy nem azert csal a csalo, mert jaj hianyzik valamk vagy mert Gizi feltekeny volt) Aki megcsal az meg fog akkoris, ha te vagy a fold legtökéletesebb embere, tudom hogy iszonyú fájdalmas ezt elhinni es nem is lehet felfogni egyeseknek, igy hagyom is ezt a papolast :)) vagy megtapasztalod vagy tudatlankent eled le az eleted, te dontesed.
2023. jún. 9. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 gyurlaci ***** válasza:
72%
Felmérések és kutatások szerint a hosszabb kapcsolatban lévők kb. 25%- a kúr félre.Az az messze nem mindenki és még csak nem is a többség. A környezetemben is kb ez az arány.Én 30 éves koromig csak azzal nem keféltem félre aki nem jött szembe.Azután már csak nagyon szordínósan.A jelenlegit meg 15 éve soha nem csaltam meg.Tudom hogy lelkileg belerokkanna és elveszíteném.Na annyit meg még Emily Ratajkowski pinája sem érne még ha aranyból is lenne. :-))
2023. jún. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
38%
Nálam pont fordìtva volt, 35 èves koromig senkit sem csaltam meg, utána lettem ribi :)
2023. jún. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
100%
Én meg szűz vagyok, nem csaltam meg senkit, HAHA NYERTEM!
2023. jún. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
81%
Nincs önbecsülésed, ha elnézel neki ilyesmit. Érzelmi és fizikai megcsalás is megcsalás. Hidd el nem őt szereted ennyire hanem azt hogy van párod. Az meg lehet más is, olyan, aki hűséges :)
2023. jún. 10. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!