Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Házas férfi csupán kedvességbő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házas férfi csupán kedvességből reagálhat egy nő (szintén házas) képére ölelés emojival?

Figyelt kérdés
Facebok történetnél.
2023. jún. 17. 22:04
 1/6 anonim ***** válasza:
93%
Ehhez ismerni kell adott házas férfit.
2023. jún. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
95%
Én múltkor a haverom képét öleléseztem be, most akkor meleg vagyok?
2023. jún. 18. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
95%
Olyan férfiak szoktak öleléssel reagálni, akiket húsz éve nem láttam, nem beszéltünk és régen is csak kedveltük egymást, semmi nem volt köztünk. Csak egy baráti gesztus, semmit nem kell belelátni.
2023. jún. 18. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
80%
Lehet baráti gesztus. Nem kell mindenből problémát csinálni (meg hiszti-jogalapot)
2023. jún. 18. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
74%
Egy pali nem ömleng ok nélkül. Megdugna ez biztos.
2023. jún. 22. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Megérett a világ a pusztulásra ha egy ölelős emojiból akarunk következtetést levonni.
2023. júl. 9. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!