Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit kellene tennem, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kellene tennem, hogy változzon a dolog, hogy több legyen ebből?

Figyelt kérdés

Van egy lány, akit 12 éve ismerek és 12 éve szerelmes vagyok bele, 8 évig ő is szerelmes volt belém, de ez csak 4 évvel rá mondta el nekem.

12 éve barátok vagyunk, állítólag a legjobbak, de én ezt nem érzem, és többször is közelebb kerültünk egymáshoz, de ez sosem tartott sokáig, mindig kiállunk egymás mellet, próbáltam célozgatni a dologra, de ő próbálta kerülni mindig a témát, régebben még meg is ölelt, amikor találkiztunk és amikor elköszöntünk egymástól.

Én nagyon szerelmes vagyok, és érte "mindenre képes lennék".

Többször érzem azt is, hogy nem nagyon akar velem foglalkozni (kifogást keres arra, hogy ne talizzunk sokáig, ha írok neki olvassa, de nem válaszol, vagy nem is olvassa el), de van amikor ő akarja, hogy találkozzunk, és mondja, hogy menjünk el valamerre.

Most akkor mit akar?

Mit tegyek, hogy több legyen, mint "barátság" (nem sokszor érzem annak..)?

Mivel próbáljam meg megszerettetni magam vele, úgy, mint ahogy ez 8 éven keresztül volt?

Kérlek segítsetek!

Én már semmit sem értek :(



2017. okt. 4. 23:39
 1/4 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem hozzáírni, hogy mostmár ölelés helyett inkább pacsi vagy csak simán köszönés.
2017. okt. 4. 23:42
 2/4 anonim ***** válasza:
Az ismerkedésen már túl vagytok. Ha a szeretet nem alakult ki a lányban nem tudsz mit tenni. Amelyik kutyát bottal hajtják a nyúl után, fene sem eszik a futtából. Ha túlságosan nyomulsz, akkor nem fog tisztelni. A papucsának tart. És csak még inkább később. Ha többet akarsz találkozni vele, akkor kell valami közös vállalkozás, hobbi, munka ami leköt kettőtöket. Ha ez nem megy. El kell engedned. Ha nem leszel neki, a hiányod talán értékesebbé tesz téged.
2017. okt. 5. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

12 év. Igen. Ideje van, hogy megkérd a kezét.

[link]

https://www.youtube.com/watch?v=PjJGCfyk4Mo

2017. okt. 5. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ne nyomulj, az nem segít. Ebben a helyzetben szerintem az egyetlen dolog amit tenni tudsz, hogy te is leszállsz róla. Teljesen. Nem írsz neki, nem beszélgettek, teljesen eltűnsz ameddig ő nem keres, és ha ő keres, akkor teljesen tárgyilagosan (nem sértődötten, de nem is túl barátságosan) kibújsz a találkozás alól valami ürüggyel, ahogy ő is szokott. Ha számítasz neki, akkor keresni fog. Senki nem akar egy papucsot, és ha ő folyton kibújik a találkozások alól/nem válaszol, te meg keresed, akkor az vagy.
2017. okt. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!