Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mennyit tartott a kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyit tartott a kapcsolat ahol megcsaltad a párod, vagy megcsaltak téged és az új kapcsolatban van e hüség ?

Figyelt kérdés
2023. jún. 18. 22:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
57%
Sosem csaltam meg a párom.
2023. jún. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
73%
Ahol megcsaltak, az onnantól semeddig sem tartott.
2023. jún. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
2 év után tudtam meg hogy végig megcsalt, azonnal szakítottam. A jelenlegi kapcsolatomban egészen biztos mindkét oldalról a hűség, pedig az első pár hónapban betegesen ellenőrizgettem, minden áron rajta akartam kapni valamin, teljesen bele voltam betegedve ebbe az egészbe, de a sok sikertelen próbálkozás után végül beláttam hogy felesleges, és nagyon hálás vagyok, hogy ilyen megértő volt velem és kibírta. Előtte el sem tudtam képzelni hogy valaki ilyen türelmes lenne velem. :D
2023. jún. 18. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Ilyen turelmes az en baratom is 3 as, es kiderult, hogy profi módon csal, nem egy kezdö , aki lebukik, hanem szexkapcsolatai vannak foglalt nökkel, akiknek csak akkor ír, ha nem vagyok jelen.

Meg a mobiljat se rejtegette, es a kódjat is megadta barmikor felvette a mobilt es Kepzeld megis szarra csalt

Mert ha letettuk a telefont peldaul, tudta hogy egy ket orat biztos már nem fogom zavarni es akkor lépett félre

Vagy sok idöt töltött velem es sokat beszelt tudta h ez kimerít, es akkor már alig várom h menjen a barataival barhova es en uljek be a kádba

Es olyankor csalt meg

2023. jún. 19. 00:10
 5/12 A kérdező kommentje:

Ja es a konverszaciókat, chatteket törölte mikor hazaert, mobilja teljesen oké volt, es a nõk nem zavarták itthon, mert ök tudtak rólam csak en nem tudtam róluk es ök se akartak lebukni

Így beszelgettek, amikor elment a pasim otthonról. Es a pasim írt elöbbször nekik.

2023. jún. 19. 00:13
 6/12 anonim ***** válasza:
45%
8 év után csaltam meg a párom.
2023. jún. 19. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
45%

Én kb az összes csajomat megcsaltam, pedig azt hittem magamról, hogy nem fogok ilyesmit csinálni. Mindig másfajta lehetőségek jöttek. Sosem derült ki egyik sem.

Lehet, hogy engem is megcsaltak, de nem igazán érdekel.

2023. jún. 19. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Még mindig tart, iszonyat megbántam, többet sose tettem és teszek ilyet.
2023. jún. 19. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Én akkor csaltam meg a "páromat", amikor kiderült, hogy átvert. Bosszúból tettem azt a 3-4 alkalmat és amikor készen álltam mentálisan, ki is tettem egy héten belül.


Én viszont soha életemben nem csaltam volna meg senkit. Szakítottam meg kapcsolatomat más nő miatt, de én még azelőtt szakítottam, hogy a másikhoz hozzáértem volna bármilyen szinten.


Az én szememben a megcsalás egy mocskos undorító dolog. Én magam is lehettem volna okosabb, de úgy gondolom, hogy annyit már nem ért az első mondatban említett nő, hogy bűntudatot érezzek miatta.

2023. jún. 19. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Hogy bukott le a barátod kérdező?
2023. jún. 19. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!