Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért veszi csaknem mindenki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért veszi csaknem mindenki úgy, hogy a megcsalt, megalázott feleség "nyert"?

Figyelt kérdés

Szerető voltam, egy munkahelyen dolgozunk. Az elején nem tudtam arról, hogy házas, pedig a felesége is ugyanannál a cégnél dolgozik, csak teljesen más részlegen. A közös kollégáink falaztak neki, és simán nézték, ahogy velem van, sem nekem, sem a feleségének nem szóltak semmit.

Végül, majdnem egy év után szólt az egyik kolléganőm, mert már állítása szerint nem bírta, de a többiek tanácsolták, hogy maradjon ki ebből, de ő végül másképp döntött.

Kérdőre vontam a "páromat", ő egy pillanatig sem tagadott, hanem előadott egy nagyon kemény és szomorú történetet arról, hogy a felesége nárcisztikus, erőszakos, romokban a házasság, és úgy voltam én magam is a legnagyobb biztonságban, ha én sem tudok semmit róla.

Megígérte, hogy elhagyja és összeköltüzünk. Azt mondtam, hogy rendben, vártam erre, de kb. 3 hét után meguntam és inkább szakítottam. Pár napig próbálta visszakönyörögni magát, de hirtelen irányt váltott, és bevallotta, hogy esze ágában sincs elhagyni a feleségét.

Én ekkor megszakítottam vele minden kapcsolatot, a feleségének pedig elmondtam mindent.

Ők elvileg megbeszélték és együtt maradtak. Végül mindketten ki is osztottak, és kiröhögtek, hogy mit gondoltam magamról, hogy majd értem bárki is elhagyja a társát.

A kollégák közül majdnem mind mellettük áll, folyamatosan kitárgyalnak engem, és úgy fogalmaznak, hogy csúnya vereséget szenvedtem, és micsoda szánalmas kapálózás volt, hogy borítottam, gyenge vagyok. Holott én nem érzem így, én nem is tudtam, hogy házas, aztán amint előjött a valódi arca, ki is ábrándultam belőle, már akkor sem kellene soha, ha bocsánatot kérne és elválna.

Miért gondolják, hogy a feleség "nyert", mikor meg lett csalva, és a kussoló, falazó kollégák által meg is lett alázva?



2023. jún. 29. 17:23
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
86%
Ez valami török szappanopera?
2023. jún. 29. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
85%
Aha, persze. Egy évig nem tudtad, hogy házas, ráadásul mindhárman kollégák vagytok. Én meg most raktam tojásokat, itt ülök mind a nyolcon, és várom, hogy kikeljenek belőle a kiselefántok. Közben gyakorizok, hogy ne unatkoztak.
2023. jún. 29. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
71%

Nem török szappanopera, hanem maga az élet első.



Azért téged fikáznak, mert nem hiszik el, hogy nem tudtál róla, hiszen a házaspár úgy adja elő, hogy te másztál a férje pedig tudtad, hogy neje van. Minden csoda 3 napig tart, majd elmúlik a rád való figyelem. Annyit tehetsz, hogy ha tovább folytatják, vagy rosszul érzed magad, hogy felmondasz és máskor odafigyelsz kinek adsz esélyt.

2023. jún. 29. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
Nem tudtam. Mint írtam, a felesége teljesen más részlegen dolgozik, nem kolléga, még az ebédlőben sem láttam soha. Pláne, hogy 90%-ban otthonról dolgozunk mindannyian, így még inkább nem volt feltűnő.
2023. jún. 29. 17:30
 5/31 anonim ***** válasza:
30%

Ezért sem szabad kollegával kezdeni...


Erre nehez mit válaszolni. Talan ők már régóta ott vannak, te pedig még ujoncnak számitasz? Az emberek sokszor erthetetlenek es gonoszak.


A feleseg helyében viszont ugy vágtam volna ki mint azt a bizonyos macskát. Feltéve ha nem magyarázta el hihetően hogy te tepertél utana mint egy hülye tini, ő meg mint egy szent, mindig ellenállt...

2023. jún. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
25%

Ez kizárólag egy izgalmas kis pletyi nekik, egyikük sem gondolkozik róla mélyebben. Szerintem még csak nincsenek is azon a tudati szinten, hogy felfogják hogy ez a való élet, hanem max valami Mónika showt látnak benne.

Azért te vagy a vesztes, mert a pasi megúszta, a férj és a feleség együtt maradtak. Ennyi. Abba belegondolni hogy te jól jártál volna-e ha téged választ a férfi, már túl komplex az agyuknak, plusz gondolom nem is érdekli őket, hiszen a pletyka nem erről szól.

2023. jún. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
82%
K@rva sok értelme volt boritani..
2023. jún. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
89%

Azért Te vagy a vesztes, mert bár a pasi gerincetlen volt veled ( de a pin@ért ugye mindent is),Te voltál az akit megvezettek ,aztán bosszúból megpróbáltad tönkre tenni őt, ami szintén elég rosszul csapódik le sokakban, és ez sem sikerült.

Sőt, visszafele sült el.

De Te meg ezzel a húzással némileg lejárattad magad.


Hogy értsd, Józsi(nevezzük igy) azért hazudott neked mert valószínűleg fiatal és szép vagy, és jó veled a szex.

Te meg azért borítottál a felesége felé hogy konkrétan kicsináld Őt.

Ez volt a válaszod arra hogy Józsi hazudott neked ( a puncidért),és kihasznált.

2023. jún. 29. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
67%
A feleseg ugyanakkora vesztes, ha nem nagyobb. Vele is erdekbol marad a hapsi (penz, gyerekek, haz, ki tudja). Fene annak a nonek gusztusat, ha kepes vele ezek utan is lefekudni. En felesegkent ilyen helyzetben melysegesen megalazva ereznem magam, es biztosan nem rohognem ki a szeretot a ferjemmel egyutt, hogy hu, micsoda gyozelem, engem valasztott a ferjem. Abban az egy evben nem ot valasztotta, mig veled csalta. Erre aztan igazan buszkek lehetnek. Mondjuk ezek alapjan meg is erdemlik egymast, emberileg 0 mind a ketto.
2023. jún. 30. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
81%
Szerintrm itt a pasi nyert csak. Én nem tartalak vesztesnek, én is elmondtam volna a nőnek, nem azért hogy bosszút álljak ( értrlmetlrn, sokszor együtt maradnak úgyis) hanrm mert sajnálnám hogy ugyanolyan birkának nézik mint engem. Nagyon megalázó ha mindenki hülyenek néz.
2023. jún. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!