Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Másnak is történik ennyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másnak is történik ennyi "kikacsintás"? Normális érzés ez?

Figyelt kérdés

10 éve van párom, nemsokára össze is házasodunk. Fiatalon jöttünk össze, nagyon nagy szerelem, aztán pedig együtt indultunk el az életben, mindent közösen teremtettünk meg. Még mindig nem érzem úgy, hogy elkényelmesedtünk volna, halálosan szeretem. Ő volt az a férfi, aki végre valahára megfelelt belsőre, meg tudtam szeretni, és még külsőre, szexuálisan is vonzó.


És most jön a DE. Ha pl. munkahelyen akad egy jó pasi, aki érdeklődik felőlem, akkor a MINIMÁLIS, nagyon burkolt flörtöket tudom kicsit élvezni. Visszahozza azt az érzést, amikor még az ismerkedésnek és az újdonságnak volt varázsa. Jól esik, hogy más is vonzónak, csinosnak, viccesnek, jó társaságnak tart, pláne, hogy minden téren jó pasik. De itt megáll a dolog, ennél több nem érdekel, sem megcsalni, sem lecserélni nem akarom a párom, és komolyabb, nyíltan szexuális flörtbe sem megyek bele.

Ha a másik fél már nagyon beleéli magát, akkor tudatosan távolságot tartok.


Ez már egy olyan dolog, ami "gáz", és teljesen abba kellene hagyni, bahy ez még belefér?



2023. jún. 30. 18:55
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem ez simán belefér!
2023. jún. 30. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
19%
Így szokott ez lenni, aztán bővül hogy mi fér bele, amíg fel nem csattansz, hogy megdugtak.
2023. jún. 30. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:
Nem bővül, eszem ágában nincs lefeküdni mással.
2023. jún. 30. 19:06
 4/33 anonim ***** válasza:
38%
Nem tudom, engem taszít a flört. Ha szingli vagyok, akkor is, ha van valakim, akkor meg bűntényként veszem. Hát nem azért lett párom, hogy mindenféle emberek velem bizseregtessék a fütyijüket.
2023. jún. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
31%
Ettől függetlenül más nőktől imádom a személyiségemnek szóló dicséreteket. Abban nincs szexualitás.
2023. jún. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:

Szexuális tartalmú flörtbe nem megyek bele, ezt már írtam.

Inkább olyan viccelődős-csipelődős dolgokba.

2023. jún. 30. 19:12
 7/33 anonim ***** válasza:
81%

Teljesen normális. Még csak közelében sem vagy a kikacsintásnak, megcsalásnak meg pláne.

Egészséges nő és férfi is élvezi, ha tetszik az ellenkező nem vonzó tagjainak. Aki azt mondja, hogy X év alatt soha senkire rá se nézett, és a párján kívül senki meg se tetszett neki, az önmagának is hazudik.

2023. jún. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
9%
Dolgozz távmunkában! HA nem megoldható, keress olyan munkát.
2023. jún. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:

Nem kértem életviteli tanácsot, nem ez volt a kérdés.

Egyébként home office-ban vagyok, kb. havi 1-2x megyek be a jelenlegi munkahelyemre, és nem fogok változtatni ezen semmit, sem más munkát keresni.

2023. jún. 30. 19:15
 10/33 anonim ***** válasza:
27%
Havi 1-2x mész be, és rögtön érdeklődik pasi. Érdekes. :D :D :D
2023. jún. 30. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!