Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akinek szintén volt hosszabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek szintén volt hosszabb távú titkos szeretője, annak milyen ok-/okokból van/volt és miért lett vége ha vége lett a szerelmi viszonynak vagy a kapcsolatnak?

Figyelt kérdés
(Titkosként a párja előtt, a kapcsolatuk alatt titokban marad szeretőre gondolok. ) Akkori élet korod és nemed?

2013. júl. 26. 06:06
1 2 3
 1/27 A kérdező kommentje:
EZ NEM ismerkedés CÉLJÁBÓL LETT KI ÍRVA, KÉREM ILYEN ÜZENETEKET NE KÜLDJETEK!
2013. júl. 26. 08:04
 2/27 A kérdező kommentje:
Várom a témába vágó válaszokat.
2013. júl. 26. 08:04
 3/27 anonim ***** válasza:
100%

12 évig éltem valakivel, az utolsó három-négy év maga volt a pokol és mivel pszichiátriai eset volt, sokáig féltem elhagyni, mert azzal fenyegetett, hogy megöl engem és saját magát is. Ennek az öklével is hangot adott. Egy internetes játékon összedobott a gép egy ismeretlennel, elkezdtünk beszélgetni, kiderült hogy rendőr. Hetekig beszélgettünk chaten és telefonon, rengeteg segítséget adott, hogy merjek lépni és ne hagyjam magam egy pszichopatának. Már akkor kezdett kialakulni köztünk valami kötődés, mikor még nem is találkoztunk. Aztán elhatároztam, hogy elhagyom a páromat, csomagoltam, minden készen állt az indulásra. Sajnos még pár napig maradnom kellett, mert ahova költöztem volna, onnan még nem költözött ki az előző lakó. A párom közben folyamatosan csinálta a cirkuszt, ekkor volt, hogy felhívtam a rendőrt, hogy nem bírom tovább. Mondta, hogy költözzek hozzá, de nem akartam egy ismeretlen emberhez rögtön odaköltözni. Viszont találkoztunk, sétáltunk, beszélgettünk és egy csók is elcsattant. Két nap múlva el tudtam költözni a páromtól, de a rendőrrel végül megszakadt a kapcsolatunk, mert nagyon más volt az életfelfogásunk. Viszont örökké hálás leszek neki, hogy "megmentett" egy állattól és neki köszönhetően három éve megtaláltam azt az embert, akivel szeretném leélni az életemet.


Tehát ha az a csók megcsalásnak számít, akkor igen, hűtlen voltam, de sosem fogom megbánni, mert ez változtatta meg az életemet!

2013. júl. 26. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
49%
Nálunk az asszonynak volt szeretője! Annak azért lett vége mert elvertem mind a kettőt úgy mint a lovat! Az életbe nem találkoztak többet!
2013. júl. 26. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
Volt 1 evig, de a csaj megunta hogy nem o diktalja a felteteleket. Vegulis jogos volt...
2013. júl. 26. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
ma 08:04 - Életmentő csók.
2013. júl. 26. 11:18
 7/27 A kérdező kommentje:
ma 08:27 És te az asszonnyal? Visszafogadtad?
2013. júl. 26. 11:19
 8/27 A kérdező kommentje:

Elég ismerős, hogy a harmadik mindig többet akar mint ami lehetséges. Nekem haza kell mennem, mert dolgom van otthon, de ő még csak azt mondja nem rég jöttem. - ma 08:39 - elég máshogy de ismerős amit mondasz. Ez az egyik amiért kiírtam a kérdést.


Várok még válaszokat.


Én nem sem szeretem, ha valaki az öklével érvel.

2013. júl. 26. 11:22
 9/27 anonim ***** válasza:
Testi-lelki elhanyagoltság miatt, nem kerestem így alakult. Most vége lett vele főleg a szex miatt.
2013. júl. 26. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:

tegnap 12:08


Dettó. És mi lesz ez után? :O


Várok még választ.

2013. júl. 27. 12:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!