Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mennyire lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire lehet tartós egy olyan szerelmi kapcsolat, ahol a férfi tag még egy polcot sem tud felfúrni a falra?

Figyelt kérdés
Ha bármi ügyes-bajos dologról van szó, ami "férfi munka" lenne, akkor valaki mást kell megkérni, vagy szakembert hívni. Egy idő után nem válik férfiatlanná a barátnője/felesége szemében? Szerintetek eme hiányosság lehet annyira domináns, hogy a hölgy tag nyitottá válik eseti kikacsintásokra?

2019. aug. 1. 12:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
68%

A kulcsszó: elfogadás.


Csak ezt a mai fiatalok, sőt a középgeneráció már hírből sem ismeri (tisztelet a kivételnek).

Ha a hölgy elfogadja a párját ilyennek, és így szereti, akkor sírig tartó szerelem is lehet ettől függetlenül.

2019. aug. 1. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

ÉN sok ilyen férfit ismerek.


Tény mindegyiknek van pénze és minden apró szir-sz**arra megfizet mindenkit.

2019. aug. 1. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
90%

Nekem spec nem kéne mégegyszer ezermester pasi: belekerült párszázezerbe, hogy szakemberrel megjavíttassam, amit a volt férjem megjavított.

Polcokat én fúrtam fel, három éve, azóta nem volt rá szükség.

+1 a bútorösszeszerelés az ENYÉM.

Lehet, hogy megmart egy radioaktív hördaal komód, de egyszerűen imádom a lapraszerelt bútort összerakni.

Olyan mint valami beteg logikai 3D kirakó. :D

Na, ha ezt megpróbálná elvenni tőlem a párom, szakítanék.

2019. aug. 1. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
68%

Te mivel tudsz kompenzálni,mint a 100 kg-os csaj kérdező ma?😊

Én szeretem,ha képes otthon bizonyos javításokat elvégezni,de ha nem megy,és egyébként nem az jut eszembe róla,hogy micsoda egy gyászhuszár kis b...ival vagyok együtt,akkor ez szerintem tök nem számít.Viszont alap dgokat azért meg lehet tanulni,ha az illető tenni akar valamit ez ellen.

2019. aug. 1. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Simán lehet. Vagyis nem várok el semmit férfitól, amit magamtól sem. És nem fúrok polcot. 3 db polcot kellett felfúrni 10 év alatt, a nagybátyámat kértem meg, mert ez a szakmája, és volt betonfalhoz fúrója.
2019. aug. 1. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Az alap dolgok hiányáról van szó, nem arról, hogy nem egy barkács-zseni. A polcfelrakást csak egy érzékletes példának szántam, minden máshoz is segítség kell, amikhez azért nem 10 évente kell szerszámot a kézbe venni.


Nyilván van az a vagyoni helyzet ahol az ilyen eltörpül könnyedén, de jelenhelyzetben nem erről van szó.


Az elfogadás természetesen működik, mivel a hölgy vele van és más tulajdonságait próbálja magasztalni, azonban adott helyzetben ezek megemlítésre kerülnek és bár nem mondja ki, de azért a megnyilvánulásaiból az tűnik ki, hogy elégedettebb lenne ha ez nem így lenne.

2019. aug. 1. 13:10
 7/14 anonim ***** válasza:
3-as, másoknak is vállalsz összeszerelést? Szerencsések lehetnek a barátaid :) Én már a 3. bútor után meguntam, de lehet hogy csak az időhiány miatt, és még van 5. A párom se túl lelkes a lapraszerelt bútor összeszerelésben.
2019. aug. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

De mikre gondolsz akkor, mert nekem ennyi volt. Csőtörést te nem tudod intézni, egy egész konyhát nem tudsz beépíteni.


Csak azért mondom, mert nekem meg ennyi volt. A laptoppal volt a legtöbb baj, azt meg tudom csinálni, a mosógép szűrőjét ki tudom tisztítani, a hűtőt hátulját is letisztítom... Más nekem nem volt. Legalábbis szerelőt nem kellett hívnom. Mondjuk lehet házban több cucc van.

2019. aug. 1. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Te nagyon primitív lehetsz, ha ilyen kérdés az eszedbe jut.
2019. aug. 1. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

#6: "Az elfogadás természetesen működik, mivel a hölgy vele van és más tulajdonságait próbálja magasztalni, azonban adott helyzetben ezek megemlítésre kerülnek és bár nem mondja ki, de azért a megnyilvánulásaiból az tűnik ki, hogy elégedettebb lenne ha ez nem így lenne."


Ha "adott helyzetben ezek megemlítésre kerülnek", akkor nem fogadja így el a párját.

Ne emlegesse. És ne éreztesse, hogy elégedettebb lenne vele, ha értene ehhez-ahhoz. Mi ez, valami verseny, ahol a férjnek a felesége elégedettségéért kell küzdenie? Azt hiszi, tőle semmit sem kell elfogadnia, tolerálnia a férjének? Ő mindenben tökéletes? (Személy szerint én irtóznék egy tökéletes nőtől.) Mit szólna hozzá, ha a férje azt mondaná: "Elégedettebb lennék egy olyan feleséggel, aki nem emlegeti föl ezt nekem."


Visszatérve a nyitókérdésre: én úgy látom neked (mert nyilván te vagy ez a nő) a férfiképhez ezek elválaszthatatlanul hozzátartoznak. Úgy, mint másnak esetleg az, hogy jól tudjon táncolni, vagy gyakran hozzon virágot neki vagy ehhez hasonlók. Ez a férfi pedig nem felel meg az általad elképzelt férfiképnek. Tehát nem fog működni.


Természetesen az lehet, hogy sok év múlva neked már másmilyen lesz a férfiképed, és ez nem zavarna. Vagy az is lehet, hogy sok év múlva ez a férfi már a szükséges szinten beletanul ezekbe a dolgokba. De tapasztalatom szerint ezek a dolgok már csak egy másik kapcsolatban lesznek másmilyenek.

2019. aug. 1. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!