Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Négy éve vagyok férfiként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Négy éve vagyok férfiként szeretője egy másik férfinak pénzért, miközben neki családja, nekem barátnőm van. Mi a legjobb kiút ebből?

Figyelt kérdés

Tudom, gusztustalan a helyzet, de ki kell adnom magamból valahogyan. Be akarom ezt fejezni.


35 éves férfi vagyok, a barátnőmmel élek, házassag gyerek nincs. Sajna anyagiak terén sosem áltunk jól, kb 4 éve meg még szarabbul voltunk, mikor ez a kálvária elkezdődött. Kirugtak, nyakunkon volt a lakáshitel, nem találtam melót, állandóan veszekedtünk,az ő fizetése volt, nem akartam rajta élősködni.


És itt b.tam el. Egyik haverom beszervezett hogy külföldi idősebb nőknek nyújtsak szolgáltatásokat, a külsőm megvolt hozzá, könnyű pénz volt. Csak rohadt szarul éreztem magam minden alkalom után (annyira nem is futott a biznisz, kb. két alkalom jött össze).

Aztán, feldobta a lehetőséget, hogy férfiakkal többre mennénk, amibe én hülye, nehezen de szintén belementem.


Így találkoztam ezzel a férfival (akkor 44 volt) aki kb. a sugardaddim lett. Amúgy jólmenő, sikeres vállalkozó, de látens b#zi, aztán leragadtunk egymás mellett.


Átlagban havi háromszor járunk össze, én kielégítem, aztán hazamegyünk. Neki jó, mert biztos privácia vagyok neki, nekem pedig jó mert iszonyat pénzeket öl belém, csak kussoljak és tegyem akkor és azt amit mond. (Nehéz elhinni de én amúgy hetero vagyok, ő csak úgymond megd#g,nem tudom szebben bocsi). Ragaszkodik hozzám azt mondja.


Most jelenleg én is magánvállalkozásba kezdtem ( régi álmom autotuning) amit javarészt ő pénzel, egyelőre. Amúgy egész jól összebarátkoztunk, ha mondhatom azt, tényleg bármit kérhetek tőle,és ezt ki is használom, ő is bevon dolgokba, a házuk építésénél én is dolgozgattam ezt azt a házon.


Barátnőmnek nyilván fogalma sincs erről, örül hogy egyre jobban megy a vállalkozásom, lábraáltunk (vagyis ezt hiszi), és a hiteltől is majdnem megszabadultunk. Egy csomó dolgot meg tudok adni neki amit azelőtt nem. De nekem egyre nehezebb.nagyon büntudatom van és egyfajta lemoshatatlan mocskot érzek magamon.így ennyi év után ez túl sok. Szeretném megkérni a kezét de ez így nagyon álszent és visszatszító lenne.


A fickó feleségével,gyerekeivel is találkoztam mikor lakásukon dolgoztam, és olyan vígan elkacarászott mellettem mintha mi sem történne, főleg, hogy a félkész házukban hamarabb mászott rám mint a feleségére. Nekem viszont a gyomrom is felkavarodott, azóra vissza se mentem oda, és pontosan tudja mi a bajom.


Én már nem bírom ezt a sok hazugságot,be akarom fejezni vele, de sakkban vagyok, és abban is tart. Mindíg igent mondok. Ha lelépek, minden anyagi dolgot megvon tőlem, és elkaszál mindent amit felépítettem, én viszont zsarolni sem tudom, hogy kiteregetem a titkunkat (ettől fél a legjobban) mert akkor én is bukok, és ha a dolog kiderül valahogy akkor meg el sem merem képzelni mi lenne.meg persze a családjának is szar lenne.


Szerintetek ebből mi a kiút, most komolyan? Nem kérek megértést, tudom egy féreg vagyok, de kell megoldás legyen erre!


2023. júl. 2. 22:06
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:

Egyáltalán nem akartam áldozatnak beállítani magam, ezt mégis honnan veszed 7-es?? Mert leírtam, hogy én is szarul érzem magam a dolog miatt? Nem tudom hogyan kellett volna felvázolnom a történetet, anélkül, hogy a saját érzéseimet is belevigyem. Ok, lehet a szemedben egy okádék vagyok, de ebben nem sok építő jellegű tanács van, legalábbis a sértegetés részében. A többit átgondolom.

A többieknek köszönöm a normális hozzáállást.

2023. júl. 4. 16:10
 12/31 A kérdező kommentje:
Még annyit, hogy hetero vagyok, sosem voltak szexuális gondolataim más férfiakkal. Ez csak az üzleti része dolognak amire hangsúlyozom nem vagyok büszke. Másrészt nem tudok mást beszervezni mert ragaszkodik hozzám és hallani sem akar róla.
2023. júl. 4. 16:18
 13/31 anonim ***** válasza:
100%
12, akkor szenvedj, k.rva :D
2023. júl. 4. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
100%

12- nem, nem vagy heteró.

Ez olyan undort kéne kivàltson belőled, mintha azért akarnának fizetni hogy a saját közvetlen családtagjaiddal szexelj. Attól is elfog az undor nem? Mert evolúciós. Evolúciós az az undor, mert magában rejti a vérfertőzést és emiatt a beteg utódlást.

Namármost. Te nem tudtál volna alàfeküdni a másik pasinak ha 100% heteró lennél. Szóval ergó minimum bi vagy.

Jobb ezzel megbékélni.

2023. júl. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 A kérdező kommentje:
Ha ez megnyugtat, akkor higgy aminek akarsz. Nem hiszem, hogy ez a lényeg.
2023. júl. 4. 17:47
 16/31 anonim ***** válasza:
100%
10-es ezt nagyon rosszul hiszed, milyen gondolatmenet ez? Engem pl jobban zavarna, hogy férfival csalt meg, nem pedig nővel. Ha pasival dugatod magad, csak azért, mert azt hiszed ez nem megcsalás, el kell, hogy keseritselek.
2023. júl. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
100%
Oke, hogy ragaszkodik hozzad, de ha azt mondod, hogy nem, akkor csak nem fog megeroszakolni... Vagy nem tudom mi tart vissza teged.
2023. júl. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
100%

"Nehéz elhinni de én amúgy hetero vagyok, ő csak úgymond megd#g,"



Nem az a bzi aki csinálja, hanem aki hagyja

2023. júl. 4. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
100%
Hogy tud tönkretenni? A pénzt hogy kéri vissza? A vállalkozásod nem működik? Onnan nincs bevételed?
2023. júl. 4. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 A kérdező kommentje:

17-es tartok tőle, hogy totálisan ellehetetlenítene, és a barátnőmtől is biztosan elszakítana ahogy csak tud, ahogyan erre már tett utalásokat. Már felvetettem egy párszor hogy abba kéne hagyni ezt a dolgot, de ti nem tudjátok mennyire kiakadt, nem véletlenül nem léptem eddig le egykettőre.

És akkor még érzelgősködik, hogy jaj tudja milyen nehéz nekem, meg higgyem el igenis haszonélvezője vagyok ennek, meg milyen jól jártam vele. Aha.

Most meg a fia biciklijét is velem akarja megcsináltatni. Szerintem valahol élvezi az egészet mint valami játékot, vagy nem tudom.

2023. júl. 4. 23:00
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!