Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Férfiként mit tartotok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiként mit tartotok a legpozitívabb, legjobb női dolognak/tulajdonságnak együttéléskor? És mit a legtaszítóbbnak?

Figyelt kérdés

Nem akarom elrontani. 😀😀

Nem iszok,nem dohányzom és gyakran mosok/takarítok stb.



2019. aug. 20. 15:20
 1/9 anonim ***** válasza:
68%
Az a legpozitívabb, ha sokat segít lelkileg, törődő. A legtaszítóbb az, ha igénytelen.
2019. aug. 20. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
22%

"Nem iszok,nem dohányzom és gyakran mosok/takarítok stb." ha a satöbbi a szexet is jelenti és nem tartod magad ezért sanyarú sorsú g@ciputtony cselédnek, akkor szerintem fél év és még gyűrűd is lesz. :)

33/f

2019. aug. 20. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nehéz megmondani, hogy most mi?? Nyilván akivel összeköltözöm, azzal rengeteg közös jó dolgunk van, és csak kevés rossz ellentétünk.
2019. aug. 20. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi 😀
2019. aug. 20. 18:58
 5/9 anonim ***** válasza:

A "mi a baj" kérdésre adott "semmi" válasz a legyilkosabb a nőtől.

Ha ezt tudod mellőzni, és elsőre elmondod, pl. nem tetszett, hogy a 3 héttel ezelőtti séta alkalmával ránézett valakire.

2019. aug. 21. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszii :) igen a "semmi"re én is hajlamos vagyok/voltam
2019. aug. 21. 16:18
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Csendes,nyugodt,kedves. Ez pozitív és én is ilyen vagyok. A negatív,ha harsány, közönséges,csapodár, igénytelen,buta.
2019. aug. 23. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A kérdés jó :) Próbálom összeszedni soviniszta sztereotípiák nélkül. Megtörtént esetek alapján:

Eltúlzott kisajátítás, eltúlzott féltékenység, elszámoltatás: nyilván ganús lehet, ha a férfi titkolózik, rendszeresen eltűnik, elérhetetlen. De ha minden nő gyanús neked a környezetedben, az elég nagy gond. Nem fogtok tudni mindenhova együtt menni, nagyon kell valamennyi külön töltött idő. Más kérdés persze hogy nem szabad visszaélni ezzel...

Kiborulás: ha nem szólsz szinte soha hogy zavar ez vagy az, csak akkor amikor tényleg elszakad a cérna, de akkor már kiborulva viselkedsz, az sem túl jó. Senki nem bírja jól a kiborulásokat.

Lemondott, megvariált, összekavart dolgok: nyilván nem lehet úgy élni hogy minden előre meg van tervezve. De ha gyakran előfordul hogy pl. nem mentek el valahova mert hirtelen meggondoltad magad, erős hangulatváltozásaid vannak. Ha ma arról beszélünk hogy nem tartunk állatot és holnap egy kutyával jössz haza, az is elég kiborító.


Ezek csak példák az életből, kérdezz nyugodtan privátban. Sem féfriak, sem nők nem hibátlanok...

2019. aug. 23. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
34%
Legjobb tulajdonság az ha gondoskodó és törödő igényes; biztosítja a párjának az otthon melegét. A legrosszabb az igénytelenség és az ha hamar bevágja a durcit és követelőző
2019. aug. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!