Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mi számít már megcsalásnak ?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi számít már megcsalásnak ?

Figyelt kérdés

2023. júl. 6. 11:19
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
97%
Részemről csók esetén már húzhat is szépen elfelé.
2023. júl. 6. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
92%
Nekem az is, ha társkeresőn fent van, meg ha lelkizik egy csajjal, aki nem régi barátja, ha szexchatel, ha ribik képei alá kommenteli hogy vinné stb.
2023. júl. 6. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
96%

Flört, csók.


Onnantól kuka. ;)

2023. júl. 6. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
97%
Amit a felek közös megegyezés alapján annak tartanak.
2023. júl. 6. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
74%
Amit a másik háta mögött művel.
2023. júl. 6. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
7%
Titokban egy két szerető belefer. Kell a verfrissites és amúgy is egyszer élünk.
2023. júl. 6. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
84%

Ha nem én vagyok az első, és lecserélne, valakit jobbnak ítél nálam hogy jobb lenne neki, az megcsalás. Ha engem tart magának a legjobbnak, és se csók se semmi nincs mással akkor nincs megcsalás.

Pl, ha valamit félreért velem, vita van, vagy vita nélkül valamit félreért amiről nem is tudok, azt hiszi nem jó ő nekem, nem szeretem, vagy hasonlók, és önbizalomtuning miatt flörtöl, miközben tök boldogtalan mert igazából azt szeretné ha velem beszélne, nekem lenne jó, akkor az nem megcsalás csak hülyeség és félreértés. Mert ha lát esélyt hogy velem lehessen a flörtök el is vannak felejtve.

Az a lényeg mit érez igazából.

2023. júl. 6. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

A barátnőm szerint a flört belefér részéről sőt, igényli is. Olyan fiúkkal való barátkozás aki bejön neki, és fordítva is (bár itt neki mindegy, hogy neki bejon e a pasi, a lényeg, hogy a pasinak jöjjön be a barátnőm, hogy lássa, érezze, hogy egy másik pasi szexuálisan akarja öt) ego növelés céljából.

Lefeküdt egy pasival, állítja, hogy az nem volt semmi, megcsalt egy másik pasival, állítja az nem is volt megcsalás.

Érdekes....

2023. júl. 6. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Amit már előttem is írtak: flört, csók, társkeresőn van, mások képét nézegeti. Ugyan nem csalt meg a szó szoros értelmében, de ezekkel már szedheti a sátorfáját.
2023. júl. 6. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
67%
Számomra már az is megcsalas ha szexuális témáról beszél valakivel flortolos stílusban.
2023. júl. 6. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!