Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Magánnyomozóval kapcsolatos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magánnyomozóval kapcsolatos tapasztalatok? Szerintetek érdemes megpróbálni ha úgy érzem a másik elhallgat dolgokat?

Figyelt kérdés

2023. júl. 14. 13:56
 1/10 anonim ***** válasza:
50%
Nettó pénzkidobás....
2023. júl. 14. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mint például?
2023. júl. 14. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
53%

Ha egy érzésre alapozva magánnyomozót állítanál rám, úgy kidobnálak, mint a sicc.


Kezeltesd inkább az üldözési mániádat, vagy ha nem bízol benne, szakíts.


Exemnek is volt valami fixa ideája, ezért diktafont tett a szobába, meg kamerát, hogy én biztosan csalom.

Megtaláltam a kis cuccait, szó nélkül összepakoltam és elhagytam. Egy levélkét kapott, amiben két mondatban leírom, miért szakítottam vele.

2023. júl. 14. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
68%
Ha vannak rá bizonyítékok, hogy megcsal, rá utaló jelek, akkor hagyd el, ha nincs, akkor is hagyd el és kezeltesd magad!
2023. júl. 14. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
52%
Elég lenne megtanulnod kérdezni.
2023. júl. 14. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
20%

Sok férfi hülyiti a nőket, elhallgatják a barátnőt, feleseget, linkeskednek, párhuzamos kapcsolatokat tartanak fenn. Meg lehet sertődni, de akiben mar felvetődik a gondolat, ott mar vannak jelek egy ideje biztosan, és nem paranoiás.

Inkább tegye ezt mint hónapokat, éveket éljen le hazugságban. Maximum az mondja a nyomozó, hogy nem talált semmit. Akkor tenyleg jobb ha tart egy kis önelemzést.

Na meg hagyjuk mar itt irtak az IT-esek, hogy ők alapból telepitenek keyloggert a baratnő gepere, biztos ami biztos alapon. Szóval ez nem kizarólag a nők mániája.

2023. júl. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
82%

IT-s vagyok egy pasim gépére sem telepíttem semmit, és azonnal kivágnám azt, aki ezt nálam megpróbálná vagy nyomozgatna utánam.


Magánynyomozó semmi törvényellenes dolgot nem tehet, nem telepíthet rejtett kamerát, nem mehet be sehova, ahova bárki más nem mehet be, ez nem amerikai krimi.

Követrheti az utcán és bárki számára elérhető információkat szedhet össze.

2023. júl. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
A nők jobbak mint az FBI, ha ki akarnak deríteni valamit, úgyhogy fölösleges :D
2023. júl. 14. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha bizonyitekkal el tudsz erni valamit, peldaul egy hazassagi szerzodesnek van ilyen zaradeka, akkor hajra. Minden egyeb esetben hallgass a megerzesedre es dobd ki nyugodt szivvel. Nem kell megnezni mitol zorog a haraszt. Tudod te azt, csak valamiert van egy olyan kenyszered, hogy a masikra raolvasd, hogy szemet volt veled. Sporold meg ezt a faradtsagot, nameg a penzt es lepj le idejeben.
2023. júl. 14. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
62%
Írjon nyugodtan, kedves kérdező, ha tanácsra van szüksége!
2023. júl. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!