Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Egy gyanús hajléktalannal...

Egy gyanús hajléktalannal szemben érdemes megánnyomozót fogadni? Vettem egy nyaralót. Többi lent.

Figyelt kérdés
Tavaly tavasszal vettem egy nyaralót egy erdős részen egy frankó kis helyen. Úgy döntöttünk a párommal, tavasztól őszig ott leszünk, onnan járunk dolgozni. Csakhogy kiderült , nem egyedül vagyunk a környéken. Már alapjáraton rossz érzésem volt sokszor. Páromnak is. Kiderült lakik ott valahol az erdőben egy hajléktalan teljesen egyedül. Egyszer odajött hozzám és próbált velem kommunikálni mint szomszéddal, de szó szerint sokkoló volt a beszélgetés a csávó teljesen el van borulva szerintem, nem beszél emberekkel olyan mint valami feral child. Utána napokig nem birtam aludni. Hogy estleg valami bújkáló bűnöző lenne aki annó csinált valmit és ott tűnt el a civilizáció elől az is eszembe jutott. Azóta nem szívesen járunk ki mert olyanokat is mondott, ami arra engedett következtetni, hogy figyelt is minket. Ilyesztő volt az egész ember, mint valami horrorfilmben. És ő is otthonának tartja a helyet. Nyilván sanszos hogy nincs telefonja sem . A környéken nem ismerik, csak egy vallásos nő tartja valami szent remetének, persze az meg visszamondhatta neki hogy kérdeztem utána és azóta velem se áll szóba. Ilyen esetben tudna segíteni egy magánnyomozó? Körzeti megbízott nem mondhat semmit, polgarőrség nem tud...

2020. márc. 2. 03:47
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
És mégis mit nyomozna ki? Hogy ott csövezik? Azt már tudjátok.
2020. márc. 2. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

Nem, hanem hogy ki ez, honnan jött, mit keres ott és mit akar, mert arra se jöttem rá, csak mereven bámult mint valami pszichopata. Biztos azért többen is ismerik, csak ha én kérdezősködnék és visszahallaná, hát nem lenne túl biztonságos.

Vagy volt- e büntetve, folyt, folyik- e eljárás ellene.. A tekintete is ijesztő a palinak, mint valami ragadozó állat ami épp meg akar enni. Akkor rosáltam be mégjobban, amikor kiszúrt valamit amit én nem is láttam olyan messze volt tőlünk. A párom mondta hogy úgy volt, egy nap múlva mert ő otthon volt.

2020. márc. 2. 08:19
 3/21 mindentudó99 ***** válasza:
100%
Ha félsz tetess riasztót de az egyébként is kell. Egyébként nem kell foglalkozni vele. Kerüld és kész.
2020. márc. 2. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Nem az a betörő típus. Az előző 20 évben is betörhetett volna. Hanem az a bajom, hogy így nem lehet nyugodtan lenni a természetben. Csak gondolj bele a helyzetembe. Jól akarom érezni magam, erre ott van egy ilyen fazon. Télen is kint van. Gondold el, hogy néz ki.. Nem gondoltam, hogy ilyen emberek élnek egyáltalán. Szerintem iratai sincsenek és azt se tudja hány éves. A vallásos nő tudja a nevét de az nem áll szíba velem.
2020. márc. 2. 08:47
 5/21 A kérdező kommentje:
*szóba velem.
2020. márc. 2. 08:49
 6/21 anonim ***** válasza:
67%
Gondolj bele, hogy ő hogyan érezheti magát, hogy ti ott vagytok. A leírás alapján a pároddal együtt ti tűntök a nehezebben elviselhető embernek.
2020. márc. 2. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó. Légyszíves ezt fejtsd ki. A pasas fellépése kihívó is volt, kicsit olyan, mintha övé lenne a terület!! Ez lényeges elem. Sőt, mint kivettem a szavaiból burkoltan el is akart küldeni onnét.(máshol jobb helyek vannak, majd ő megmondja)
2020. márc. 2. 11:51
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Lehet tényleg vannak jobb helyek és csak segíteni akart.

Ha tényleg ennyire távol él az emberektől, hogy ne ugyanazokat a viselkedési mintákat várd tőle, mint egy társasági embertől. Én nem élek az erdőben, csak szimplán introvertált vagyok, de néha az én viselkedésemet is félre tudják értelmezni.

Ő meg emberekkel sem szokott találkozni évtizedekig.

Lehet tényleg csak barátságos próbál lenni a maga módján.

Nem lesz mindenki automatikusan gyilkos, aki erdőben lakik. A gyilkosok többsége egyáltalán nem lepukkant, sőt, általában megnyerő külsejűek és modorúak, különben az áldozatokat nem sétálnának bele a csapdájukba.

2020. márc. 2. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
*hogy helyett akkor
2020. márc. 2. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Ha rendes akart lenni csak, akkor is faramuci a helyzet. Nyilván látta az ember, hogy félek is tőle, ijet nehéz leplezni. Aztán ott van az a mélyen vallasos nő, aki nyilván jelezte neki, hogy kérdezősködök. Igazából azért is viselkedhetett így, mert nem elhajtottam, mint ahogy mindenki más tenné, mert érdekelt voltam a hely miatt, hanem eltűrtem a társaságát és még jöttek a félelmi reakciók is amit bárki kiszúr, próbáltam leplezni, de ..úgy képzeljétek el a fazont mint aki valami túlélő filmből lépett ki... szerintem a haját is késsel vágta le vagy nem tudom mivel, ugy nézett ki. Ilyenre senki nem számít...
2020. márc. 2. 13:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!