Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A szeretők ha sokat gondolnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szeretők ha sokat gondolnak egymásra akkor már többet érezhetnek egymás iránt?

Figyelt kérdés
(Ha nem csak akkor gondol rá amikor épp dughatnékja van.)

2023. júl. 17. 00:36
 1/6 anonim ***** válasza:
79%
Nőknél gyakori, férfiak nem szoktak a szerető felé érzelmeket táplálni, de remekül el tudják játszani, mert tudják, hogy a nő ettől kezes bárány lesz.
2023. júl. 17. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
37%

#1:

Én meg pont férfiaknál láttam, hogy pincsi kutyák lesznek és raakaszkodnak a szeretőre.

2023. júl. 17. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

#2

A látszat csal.

#1 is megírta, "remekül el tudják játszani".

2023. júl. 17. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
24%
Normális esetben egy szeretoi kapcsolat 2 foglalt /hazas/ ember között akkor jön létre ha szerelmesek lesznek. Kollégám /baratom/ is így volt. Egy jól működő házasság mellett szerelmes lett az egyik kolleganőbe. Sokáig ellenállt az érzésnek. Aztán szeretők lettek. Tartott 2 évig amíg izzott körülöttük a levegő.
2023. júl. 17. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Te csak a saját érzéseid és a gondolataid ismered. Az övéit nem.
2023. júl. 17. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, előfordulhat, én is voltam ebben a helyzetben, mindketten beleszerettünk egymásba, viszont én nem léptem ki a házasságomból egyéb okok miatt, ő viszont szakított az akkori élettársával. Egy ideig türelmes volt, mert nem tudtam, hogy mi a jó döntés, és sajnos a vége az lett, hogy abbahagytuk a mi kis viszonyunkat, ami két évig tartott. És mielőtt bárki megkövezne, nem célirányosan szerető akartam lenni, soha eszembe sem jutott volna, viszont egy szar periódusban volt a házasságom, amikor is a férjem barátja egyre többet támogatott lelkileg és végül ez lett a vége. Úgyhogy igen, mindkét oldalon lehetnek érzelmek, nem is akármilyenek. A nehéz inkább az, hogy hogyan tedd magad túl rajta, nem könnyű, főleg, hogy mi azért a férjem révén hetente találkozunk vagy beszélünk, hiszen egy a baráti társaság. Az utolsó kommentelőnek üzenném, hogy ha egy embert kívül-belül ismersz, minden mozzanatáról tudod, hogy épp mire gondol, akkor hidd el, hogy a gondolatait is ismerheted.
2023. júl. 19. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!