Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Van aki tudja annak a magyar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van aki tudja annak a magyar FB csoportnak a nevét, amelyben hírhedt szoknya vadászok, nőszédítők nevét osztják meg a tagok egymás között?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 5. 14:30
 1/3 anonim ***** válasza:
27%

A legnagyobb szoknyavadászok egy szűk társaságot alkotnak, ami NEM nyilvános, oda bekerülni nehéz (nekem szerencsém van, hogy bent vagyok). Róluk viszont SEMMIFÉLE infó nem megy ki. Eleve tisztességesen állnak ehhez a témához, nem verik át a nőket, hanem közlik, hogy csak szexet akarnak, így a csajoknak sincs okuk terjeszteni a hírnevüket, maximum egymást közt, hogy XY milyen jó volt szexben.


Tehát ha van is ilyen FB csoport, akkor abban NEM "hírhedt szoknyavadászok" vannak, hanem amatőrök, akik tisztességtelen módszerekkel a naiv nőket szédítik.

2017. ápr. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
"ök, akik tisztességtelen módszerekkel a naiv nőket szédítik." - erre gondoltam. Pont pár napja hallottam, hogy létezik ilyen csoport, tudod a nevét?
2017. ápr. 5. 14:56
 3/3 anonim ***** válasza:
8%

Szia!


Nos, az fix, hogy nálunk ilyenek nincsenek, eleve be sem engedjük a társaságunkba. Mi ugyanis tiszteljük a nőket, és szeretünk nekik örömet okozni. Arról viszont tudok, hogy bizonyos pacákok tudomást szereztek rólunk, és be akartak hozzánk kerülni, de nem engedték be őket valamiért. Sajnos nem tudom konkrétan, hogy kik voltak ezek az emberek, lehetséges, hogy 1-2 nőszédítő lehetett.


A többiek beszéltek egyébként még egyesekről, de főleg azokról, akik "csajozni" tanítják az embereket sok pénzért. Tehát inkább nagyobb neveket tudok mondani, mert a kisebbek eleve át sem estek a szűrésen.


Mindenesetre, ha megtudok valamit erről az FB csoportról, majd jelzem!

2017. ápr. 5. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!