Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit gondoltok a párod vagy te...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok a párod vagy te viselnéd jobban egymás megcsalását?

Figyelt kérdés
2017. szept. 6. 23:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
17%
Tekintve, hogy én akkor 5-15 évig terjedő szabadságvesztéssel sújtandó dolgot követnék el barátnőmmel szemben, így szerintem én jobban jönnék ki a végén, mint ő.
2017. szept. 6. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
21%

Hát szóval ez a dolog úgy van, hogy... ööö...


"egymás megcsalását..."


......"EGYMÁS MEGCSALÁSÁT"...


WTF? Mi ez a dolog? Tényleg itt tartunk már, hogy ilyen van?


[link]

2017. szept. 6. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
66%
én jobban viselném, ez nyilvánvaló. 40f
2017. szept. 6. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Megbeszéltük az elején, hogy mindkettőnknél azonnali szakítást jelent bármiféle megcsalás. Nem "viselné jobban" egyikünk se.

Miért is kellene??

2017. szept. 6. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
50%

Egyértelműen én. Elég nyitott vagyok, nem tartom nagy dolognak a hirtelen felindulásból elkövetett szexet egy buliban például. De akár egy pár alkalmas viszony sem zavarna egy megkívánt munkatárssal. Mindkét esetben elvárnám viszont az őszinteséget. Az elsőnél azt, hogy rögtön az eset után elmondja. A másodiknál, hogy szól mikor úgy érzi, hogy komolyabban vonzódni kezd valakihez.

Mivel a férjem viszont teljesen elutasítja a megcsalást, így ezt én is tiszteletben tartom.


40N

2017. szept. 7. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
78%
Mindkettőnk esetében azonnali szakítás lenne a következménye. Egyikünk sem tolerálja, szerencsére így esélytelen is. Egyformán undorító és gerinctelen dolognak tartjuk.
2017. szept. 7. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
91%
Nos, ö.
2017. szept. 7. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem én. Pl a kapcsolatunk elején felajánlottam, hogy menjen prostihoz kiélni azt a vágyát, amitől én rosszul vagyok (ez az anál) de nem volt hajlandó.

Persze rosszul esne nagyon, de nem hiszem, hogy szakító ok lenne.

Ő viszont még közös játékban sem tud elképzelni egy 3. felet, nagyon birtokló, szóval bele is őrülne egy megcsalásba.

Én 28 n, ő 27 f.

2017. szept. 7. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Én viselném jobban,de elvárnám az őszinteséget,leginkább ha előre elmondja.F.
2017. szept. 7. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Valószínűleg a párom, de én is túlélném.
2017. szept. 7. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!