Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ezek alapján lehetséges hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek alapján lehetséges hogy megcsal a barátnőm?

Figyelt kérdés

Sokszor amikor iszunk valahol oda akar menni vadidegen pasikhoz.. Pár hete amikor nyaraltunk (akkor is ivott) vacsora közben átült egy asztalhoz ahol egy random pali ült egyedül.


Előfordult az is, hogy miután átmentem hozzá megjelent egy másik csávó tök részegen, állítólag ő hívta oda csak "barátkozni" ezen kiborultam.


Azt mondja soha nem csalna meg de nagyon bizonytalan vagyok. Külön élünk, 5 hónapja járunk...



2023. aug. 5. 23:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát ilyen baromságokat rég nem hallottam már. Ha randi közben egy idegen sráchoz ülne át a barátnőm nem kis hisztit vernék le. Ha meg egy vadidegent hívna a lakására, ráadásul olyankor amikor ott vagyok és nem tudna rendes magyarázatot adni akkor elég hamar szakítanék vele. Még ha tegyük fel nem is csal meg amire kicsi az esély, ezek akkor sem normális és elviselhető dolgok.
2023. aug. 5. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Mondd ... te tényleg ilyen naív vagy? Ez nem hiszem el ....

Ha a szemed előtt kurná szopatná valaki akkor is kérdést írnál ki?

2023. aug. 5. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez igen meredek
2023. aug. 5. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
67%
Igen,lehetséges. Ahogy az is lehetséges,hogy a párodnak nem való kapcsolat,mivel ezekszerint azt sem tudja,hogy az mi.
2023. aug. 5. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
54%
Nahát mennyi kamu kérdés jelent meg, valaki nagyon dolgozik szombat este.
2023. aug. 6. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehetséges, hanem biztos, valószínűleg több pasassal is.
2023. aug. 6. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!