Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Régi kérdést hogy találhatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Régi kérdést hogy találhatok meg? A válasz alapján tudnám írásba adni a "páromnak", hogy szerető vagyok és nem barátnő.

Figyelt kérdés
Pár napja olvastam egy hozzászolást melyben kb 6-7 pontban szerepeltek a szeretővel való kapcsolat alapszabályai!! Nem vicces tudom. Azt szerettem volna megtalálni, ha vki belinkelné vagy üzenetben jelezne, megköszönném.

2014. nov. 6. 16:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Egyszerűsítsük le. Szerető szeretnél lenni, vagy barátnő?
2014. nov. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Ha emlékszel konkrét részletre a válaszból amit szó szerint tudsz idézni akkor beírod a Google-be és mögé teszed ezt :gyakorikerdesek.hu

Pl. a fenti válaszomból kiindulva, ha rá akarsz keresni így tehetnéd meg:

"a válaszból amit szó szerint tudsz idézni :gyakorikerdesek.hu"

Jó eséllyel előjön, ha nem is elsőre.

Próbáld meg.

2014. nov. 6. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
azta mamar mindennek szabajai vannak xdd rohejes
2014. nov. 6. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Barátnő. De sajna ő nős. Érzelmi kötelelék már nincs-szerinte. De szerintem soha nem lesz kapcsolat hagyományos értelemben.
2014. nov. 6. 16:55
 5/14 A kérdező kommentje:

Google-t próbáltam, sajna nem jártam sikerrel!

köszi a tippet.

2014. nov. 6. 16:58
 6/14 A kérdező kommentje:
Rosszul fogalmaztam szabályok helyett használjuk a zippek, taktikák kifejezéseket.
2014. nov. 6. 16:59
 7/14 anonim ***** válasza:
Akkor mondd meg neki hogy te a barátnője szeretnél lenni. Ha tud változtatni, akkor tegye meg, ha nem tud, akkor elválnak útjaitok. Ne adj neki időt. Vállaljon fel a felesége előtt.
2014. nov. 6. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Szerintem, a mi kapcsolatunkból nem lesz semmi. A téma minden veszekedésnél felmerül. Felvállalni soha nem fog!
2014. nov. 6. 17:04
 9/14 anonim ***** válasza:
Takarodj innen büdös ku*rva.
2014. nov. 6. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszi, én is szeretlek! Azt azonban nem tudom, mi alapján ku*rvázol le.
2014. nov. 6. 17:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!