Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azok a férfiak, akik eldöntött...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a férfiak, akik eldöntötték, hogy elveszik a barátnőjüket, mi alapján jutottak erre a döntésre? Én azt látom magam körül, hogy ha jön a gyerek, na jó, akkor összeházosodunk, vagy akkor sem feltétlenül.

Figyelt kérdés

A másik, hogy el ne köteleződjön, ki "kell" élnie magát, a szex, meg a szex ... stb, stb., meg nem láttam meg ebben a nőben sem semmi olyat, meg abban sem, elegem van a csajozásból, már valamit alkotnom kellene stb. Sokszor ellentmondásos érvelések, beszámolók.


Ezzel szemben, van néhány olyan igazi vagy látszat kapcsolat, amit irigylek, megismerkedtek, a férfi azt a nőt akarta, összeházasodtak, aztán megy tovább a közös élet. Persze a szülői generációmnál ez normális volt, viszont elkezdődött a nagy arányú válás.

Olyanokat akarok kérdezni, akik egy bizonyosat éreztek magukénak, ez hogyan történt, mi volt a történet lényege. És mi van azóta?



2023. márc. 25. 16:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Mindenki hoz egy döntést, aztán majd az idő eldönti hogy jó volt-e vagy sem.
2023. márc. 25. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
76%
Volt egy kérdés itt, és nem tudom kiverni a válaszokat a fejemből. Ott azt írták, a férfi nem a nőt veszi el, hanem akkor házasodik, ha úgy érzi, itt az idő, és akkor elvesz bárkit, aki épp vele van.
2023. márc. 25. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
#2 Biztos vannak ilyenek. Én pont nem... Ugyanígy nem jöttem össze bármilyen nővel, hiába volt vonzó külsőre. Sok annyira egyszerű volt szellemileg, hogy számomra olyan volt, mintha más fajhoz tartoznának. Ilyen nő se barátnőnek, se feleségnek nem kell, de még csak szexre se...
2023. márc. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Engem eléggé foglalkoztat most ez a kérdés. Nekem is tönkre ment egy több mint 10 éves szinte tökéletes párkapcsolatom, nagyban benne volt a szakításban, hogy nem történt semmi előrelépés. Úgy éreztem, hogy nem kellek eléggé, de utána nagy volt az érzelmi hulláma a volt páromnak, és azt is mondta, hogy tényleg szeretett. De én pár év alatt sem tudom lezárni ezt magamban, sokan csak úgy odadobják, hogy fel kell dolgozni stb, de ők lennének több mint 10 éves kapcsolat után. Ráadásul nem megkönnyebbülten, hanem olyan érzéssel, hogy 2 embernek sikerült azt is elrontani ami szinte tökéletes volt.
2023. márc. 25. 17:43
 5/14 anonim ***** válasza:
Nah de mi volt a gond? Megszűntek az érzelmek, megcsalás, nem volt szex?
2023. márc. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Azóta volt már komoly kapcsolatom, ott is ragaszkodtak hozzám nagyon, de semmi nem történt. Mondta, hogy lehetne már lassan gyerek... de mondom, házasság? Mintha valami próba lennék, ha lesz gyerek, elveszlek.
2023. márc. 25. 17:47
 7/14 A kérdező kommentje:

# 5

Egyik sem. Ennyi év után is mintha az első napon... De ahogy múltak az évek és egyre sikeresebb és felnőttebb lett, egyre egoistábbá vált. A világnak körülötte kellett forognia. Emellett olyan, hogy én végignéztem az összes eladó menyasszonyi ruhát és le sem ült velem megnézni. Csak akkor működött volna, ha megszervezek mindent és közlöm vele a dátumot

2023. márc. 25. 17:50
 8/14 A kérdező kommentje:
De erre akkor még nem "gondoltam"
2023. márc. 25. 17:52
 9/14 anonim ***** válasza:

"Azok a férfiak, akik eldöntötték, hogy elveszik a barátnőjüket,"


Max. azt döntöttheti el, hogy megkéri kezét.

2023. márc. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Na, hát nálunk pont fordítva volt, én vagyok a nő.


Egyetemen összejöttünk, 3 év után megkérte a kezem. Akkor még nagyon korainak tartottam, még karrier előtt épp hogy első munkahely kb, meg eleve roh*dt ijesztő volt számomra a házasság , bevallom kételyek is voltak bennem.

Abban maradtunk, hogy nem baj, raer amikor úgy érzem, évek múlva is, nem erőlteti.


Férfi létére mindig sokkal jobban belevetette magát a szervezésébe míg csak ötlet szinten volt, gyűrűk, helyszín, ruhákat küldött, stb, mire pislogtam, szinte mindent.. elképesztő. :D itt bevallom én voltam az, akit nem nagyon érdekelt az esküvő szervezés soha.


Évek után én is már megértem, és késznek érzem magam rá, most fogunk végül házasodni. Hogy ő miért ilyen, miért volt ennyire biztos magában? Mindig is határozott volt, családcentrikus hozzáállása, és éretten gondolkozott ezen a téren. Látva 1-2 pasit (direkt nem férfit írok), én is össze teszem a kezem..


De van még ilyen férfi, ezt is látom, csak kevesebben, ezért nyitott szemmel kell járni. A hozzáállás és értékrend elég sokat elárul amúgy szerintem már az elejétől.

2023. márc. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!