Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szeretők! Ha a férfi a házassá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretők! Ha a férfi a házasságáról beszél, hogy milyen rossz neki , hogy őt nem szeretik, akkor vigasztaljátok őt vhigy szavakkal?

Figyelt kérdés

Erős érzelmek is vannak részemről és részéről is, és sokszor hozza fel ezt,de ilyenkor mit vár mit mondjak? Nekem meg fáj amikor erről beszél, mert most sajnáljam azért mert úgy érzi, hogy nem szereti a felesége? Mikor én meg totál szerelmes vagyok belé?

Most azt várja, hogy a házassága miatt vigasztaljam vagy vmi,vagy mit kéne erre olyanokor mondanom mégis, hogy ne sértődjön meg?


2023. aug. 19. 11:28
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Igen, azt várja hogy vigasztald, érts vele egyet abban, hogy milyen gonosz ez az asszony hogy nem szereti őt. Szegény pasit csak te tudod megérteni, mert te szereted stb, stb.

Azt várja, hogy a lelki szemetese legyél a szexen kívül. Hallgasd meg a sirámait a sz@r házasságáról. De ennek amúgy semmi értelme!

Ugyanis akinek olyan nagyon rossz a házassága az elválik és nem szenved tovább.

De az esetek többségében nem is olyan rossz, csak az illetőnek kell két nő. Az egyik (feleség) a hátteret adja meg otthon (gyerekeket nevel, háztartást vezet stb), a másik (szerető) meg a szexet és a lelki részt szolgáltatja. A panaszkodás arra kell, hogy a szeretőből empátiát váltson ki, és így hosszabb ideig maga mellett tudja tartani. Használja a feleségét és a szeretőjét is, csak mindkettőt másra.

Röviden ennyi. Minden más csak rizsa ezzel kapcsolatban.

Hiába vigasztalod, csak használati tárgyként funkcionálsz mellette.

Nagyon ritka az aki korrekt módon elválik, és utána normális módon új életet kezd a szeretőjével. Inkább évekig (évtizedekig) panaszkodik, mert mindig van aki megsajnálja.

2023. aug. 19. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
93%

Semmit nem mondanék. Ha annyira rossz lenne a helyzet, kilépne.


Azt várja, hogy vigasztald, testileg-lelkileg. Felesleges többet képzelni ebbe.

2023. aug. 19. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer sem hallgatnám végig, hogy neki milyen rossz.😁
2023. aug. 19. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Ócska sz.r manipulatív duma egy ócska sz.r manipulátortól. Én is leállítanám hogy nem vagyok erre kíváncsi - sőt ha nagyon teátrálisan adja elő még ki is röhögném - és elzavarnám, nézze meg tollas-e a hátam. Nem? Akkor taka van, próbálkozzon inkább egy hülyénél 🤷
2023. aug. 19. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Ja bocs, nem láttam hogy szeretőknek szól a kérdés. Hát az nem lennék soha. Minden más érvényes amit írtam, röhögve zavarom el az olyan házasokat akik kivert kutya fejjel panaszkodva akarnak manipulálni. Szánalmasak...
2023. aug. 19. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

A szeretője vagy,lefexel vele (ki tudja mióta és mennyiszer, nem lényeg mondjuk), szerelmes vagy belé, ő meg a feleségéről rinyál, hogy nem szereti őt?


Vagy még nincs szex, csak csók,tipi-tapi és egyebek? Vagy még az sem? Ha az utóbbi, akkor szereti a nejét és természetesen te vagy a barátja, akinek nyafizik, nincsenek érzései irántad barátságon kívül.

Bár amúgy sem, nem vagy neki prioritás.


Tényleg jobb nem akadt, hogy lehet ennyire lesüllyedni?🤔🤔🤔

2023. aug. 19. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Szeretők vagyunk,de nrm úgy.Szex nem volt, még.Csak csókok, és erős érzelmek amiket el is mondtunk egymásnak,mindketten házasok vagyunk.De én nem szoktam igy kibeszélni a férjem.
2023. aug. 19. 12:06
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Aham és mi miatt nem váltok el?
2023. aug. 19. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

🫠Azt ugye tudod egyébként, hogy egy pótlék vagy? Valamilyen formában szereti a nejét, kötődik hozzá erősen, a közös összeköti őket, de mivelhogy a feleség nem szereti, nem ad neki kellő figyelmet,szeretetet így veled kárpótolja!


Nincsenek részéről erős érzelmek feléd egyáltalán, el is árulta magát pontosan azzal, hogy a neje érzéseit firtatja neked!


Nem fogsz tudni soha a felesége helyét elfoglalni nála, nyugodtan szexelhetsz vele, vigasztalhatod és persze szenvedhetsz, mert az érzelmeid sohasem fogja viszonozni!🫠

2023. aug. 19. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Én ha szereto lennék, biztos nem hallgatnam ezt, főleg ha még szeretem is 😂.
2023. aug. 19. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!