Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hülyeség, ha ezzel vigasztalja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hülyeség, ha ezzel vigasztalja magát az ember vagy nem annyira?

Figyelt kérdés

Kudarcokkal teli az eddigi pályafutásom, ami a nőket illeti.

Mivel totálisan tisztában vagyok vele, hogy náluk a hatalom, mivel "náluk van az összes pina", ezért az utóbbi időben egyetlen mentsvárat találtam. Rengeteg pocsék kapcsolat és házasság van, amiről hallani lehet. Ha én egyedül is halok meg, de ezzel eggyel több olyan nő lesz, aki egy ilyen hitvány kapcsolatban kénytelen leélni az életét. Ha úgy vesszük, neki még rosszabb lesz, mint nekem, hiába van neki az a bizonyos bűvös szerve.

Ez elég lehet vígasznak?



2013. aug. 29. 22:57
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
teljesen iga....hülye vagy :D
2013. aug. 29. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
ha ezt tőlünk kell megkérdezned, akkor egyértelműen nem elég :D
2013. aug. 29. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:

Csak magad áltatod, ez nem vigasz, maximum egy szépségtapasz egy nyílt sebre.

Nem sajnálni kellene magad, hanem a sarkadra állni, mint egy férfi és keresni egy nőt, aki szeret és te is szereted őt.

Sok sikert!

2013. aug. 29. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 bakur12 ***** válasza:
Ez semmire sem eleg. Ez szanalmas. Inkabb nezz prostik utan, mert szuznek tunsz, s nem erdemes szuzon meghalni.:D Ha mar nem vagy az akkor is prosti vagy valami onbizalom novelo cucc. Jarj gyurni vagy valami. Sok szerencset!
2013. aug. 29. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
LOL. Pretty good! :'D
2013. aug. 29. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:

Dögöljön meg a szomszéd tehene is?

Szánalom tenger.

2013. aug. 29. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 A kérdező kommentje:

Bakur, nem vagyok szűz, de már évek óta nem volt barátnőm.

Azt hiszem, tényleg prosti után nézek.

A gyúrás tényleg olyan sokat számít?

2013. aug. 29. 23:04
 8/44 anonim ***** válasza:

hidd el,az ő bűvös szervét lesz aki bűvölje.

A logikád felér egy ön tökönrúgással.

2013. aug. 29. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 A kérdező kommentje:
A bűvölés egy dolog, az meg egy másik, hogy emellett sok nőnek pokol ma az élete.
2013. aug. 29. 23:09
 10/44 anonim ***** válasza:
Nekem nem az, és komolyan lassan ott tartok, hogy szinte már örülök, ha a hozzád hasonló emberek egyedül és nyomorultul élnek. :) Megérdemled.
2013. aug. 29. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!