Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy újabb férfi vágott át!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy újabb férfi vágott át! Mennyi lesz még? Itt sírok kérlek vigasztaljatok meg!

Figyelt kérdés

Istenem, meghalok :'( :'( Pont most dobott ki a párom fészbukon. Annyit nem volt képes megtenni, hogy idejön, pedig amúgy is úgy volt megbeszélve, hogy ma találkozunk. Elhitette velem, hogy ő más mint a többi. Ezek után hogy higgyek bárkinek is?

Kérlek mondjatok 1-2 vigasztaló szót!! :'(


2012. márc. 23. 21:42
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
45%
Biztos nem eset neki útba hozzád menni.
2012. márc. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
94%

elég gyenge gerinctelen kis b u z i, hogy egy kib@szott facebukkon szakítz...szánalmas kis b u z i!


te meg szereztél tapasztalatot! sokan túlesnek ilyeneken! Legközelebb majd nem fogsz mindent elhinni a pasinak, de ettől nem kell feladni!!

27/f

2012. márc. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
92%
Hagyd azt a selejtet!!Ne legyél áldozat.Itt a tavasz,vegyél egy új pólót,cipőt,csinálj új hajat sminket.Dögleni fognak a pasik!!
2012. márc. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
91%
Elöször is nyugodj meg. Aztán ird le bövebben a helyzetet. Ha akarod persze...
2012. márc. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
43%
Bocs most nem vagyok vigasztalós kedvemben sírj máshol
2012. márc. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
58%

Jaj szegény, kell még jóképű magas gyerek?Hm?Akkor viseld el a csalódásokat ha nem adsz esélyt a kevésbé tökéleteseknek is.Jegyezd meg a nagyon tökös nyomulós gyerekekkel így jársz!

Nem kellett a visszahúzódó UGYE? igaz?! Hát akkor így jártál.

2012. márc. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
81%
Ha nem ott sírnál, hanem itt, nagyon alaposan megvigasztalnálak.
2012. márc. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Nem érdemelt meg téged. Ne sírj után, főleg ha ekkora tetű volt. Igazuk van a többieknek, itt a tavasz majdcsak jön valaki :)
2012. márc. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

Sajnállak drága! :(


De talán ha végre nem csak a legjobb képű legmenőbb f@szkalapokra buknátok nem szenvednétek ennyit.


Én meg senkinek sem kellek, mert túl jó fiú vagyok, de ez az én bajom tudom. Én ezért sírok.

2012. márc. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Semmi extra nem volt benne külső szemmel. Mégis úgy szeretem :'( 35 éves amúgy és jól kihasznált. Pedig tudta milyen érzékeny lelkem van és szerettem volna a lányomnak egy jó apát. Nem volt túl sok kérésem. És ennyivel le is rendezte, hogy megírta, ráadásul védekezni sem tudtam, mert akkor írta, mikor nem is voltam fenn. És nekem nagyon nem egyszerű gyerek mellett párt találni.
2012. márc. 23. 21:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!