Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek megéri küzdeni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megéri küzdeni?

Figyelt kérdés

Megcsalt a párom...

Kb 3 hete szakítottunk. De újra elkezdtünk beszélgetni pár napja. Én irtam rá mert meg akarom beszélni, hiányzik.

Amikor elváltunk én nagyon mérges voltam és elég mocskos szavakat dobtam a fejéhez. Amit tényleg csak dühből mondtam. Nagyon szeretem én még mindig. Én megbicsájtottam es tényleg ki szeretnék békülni. Ő viszont azt mondja hogy képtelen megbocsajtani hogy úgy beszéltem vele.

Azt mondja elszállt már a szerelem. De most találkoztunk és nem ez látszik rajta.

A szemében van valami. Láttam hogy nem mondja el a teljes igazságot az érzelmeivel kapcsolatban. Azt mondja idő kell még neki és talán fellobban ujra a szikra.

De tényleg ellentétes voltak szavai és a viselkedése.

2-3 nap alatt képes volt elmondása szerint 5 évre azt mondani hogy nem érdekel.

És amúgy ez az első vitánk szoval nem is ertem azt sem miért adta fel ilyen könnyen. Mert nem akarta megbeszélni...

Szeretett, ez biztos. De nem szerethetett eléggé ahhoz hogy fontos is legyek neki?

Hazudott, csalt és még ő van felháborodva hogy nem tudtam már akkor nyugodt maradni amikor azt mondta hogy túl nagy kerés lenne hogy nem beszélhet a lányokkal...

Ő adja most az elérhetetlent, de tudom milyen én tudom a legjobban, és egy csupa szív ember. Én ugy vagyok vele mindenki hibázhat, és mi hibáztunk. Én túltettem magam rajta de ő meg nem azon a 2 mondaton amit mondtam.

Ha kicsit merlegelunk hogy én miket tettem félre, és miket bocsájtottam meg vele szemben akkor az en serpenyőm nehezebb.

12 év különbség van köztünk. Én vagyok a fiatalabb. Gondoltam arra is hogy talán azért engedett el így ilyen könnyen mert "fiatal" vagyok hozzá.

De ezt is elvetettem. Hiszen a kor soha nem volt gond.

Azt mondja hogy idő kell neki, hogy beszélgethetünk de kell neki idő ahoz hogy legyen valami, es abban sem biztos hogy tudna újra szeretni. De tényleg nagyon ellentétes volt ezzel a mondattal a viselkedése amikor találkoztunk.

Idővel szerintetek tényleg megbékél majd? Szerintetek képes újra belém szeretni? Megtudja bocsajtani azokat a mondatokat?

És megéri nekem kuzdeni, elmondani mindennap hogy szeretem, es sajnalom ez mellett ugy tennem hogy nem fáj amikor azt mondja hogy en még nem erzem, pedig teljesen más van a szemében?



2023. aug. 21. 12:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ne erőlködj. Te sem fogsz és ő sem fog megbocsátani. Mi fél évig kínlódtunk egy ilyen újrakezdéssel, aztán valami apró vitában ismét feljöttek ugyanazok a sérelmek amiket “elengedtünk”.
2023. aug. 21. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Visszakönyörögnéd magad lábtörlőnek?
2023. aug. 21. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Játszik Veled, hogy ő használt ki, de még Te fuss utána Egy lábtörlő Vagy neki.
2023. aug. 21. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Azzal, hogy ráírtál, gyakorlatilag bejelentkeztél tartalék nőnek. Sőt biztosítottad róla, hogy még szereted is. Ő elmondta a valóságot, h nem szeret. A tetteivel gondolom szexet akart csak. Hát ez így elég rossz forgatókönyv. Én hagynám a fenébe ezt a pasit.
2023. aug. 21. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ennek eléggé manipuláció szaga van. Majd még a végén bemagyarázza, hogy te tehetsz az egészről. Az ilyen emberben egy percig se bíznék meg, mi a garancia, hogy nem fogja megtenni legközelebb is?
2023. aug. 21. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
A mentalis gyengeseget szoktak azzal indokolni, hogy szeretem. Odaig kell eljutnod, hogy szeretheted, de kapcsolatot nem muszaj tartani vele. Sot ellenjavallt. A platoi szerelem is ilyen. Vannak akik ra is jatszanak erre, dobnak morzsakat, hogy ne tudjon kihulni. A nok a rajongast gyujtik, a ferfiak a pinakat.
2023. aug. 21. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

"Ő viszont azt mondja hogy képtelen megbocsajtani hogy úgy beszéltem vele."


Na ezt a mondatodat olvasd ujra. O volt a hutlen, a gerinctelen. Akinek nem kene megbocsatania, az te vagy! Tenyleg manipulal, legkozelebb is siman megcsalhat, mert mondta is, hogy mar elszallt a szerelem. Es kesobb, ha ujra megcsal, vagy megismerkedik massal melletted, akiert elhagy, neki "tiszta" lesz a lelkiismerete, mert mar tajekoztatott arrol, hogy elmult a szerelem. Most nyilvan nem mutatja ki, mert tartaleknak fog tartani, ameddig nem jon mas.

2023. aug. 21. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

6# A nok a rajongast gyujtik, a ferfiak a pinakat!

Ott a pont!!!

2023. aug. 21. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Felejtsd el Őt!

Kivéve ha ilyen kapcsolatra vágysz ahol folyamatosan átvernek, hülyének,néznek, megcsalnak, és még te pitizhetsz.

Abban hibáztál hogy ráírtál, találkoztál vele, megbocsátottál.

2023. aug. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Ezek után már azt csinál veled amit akar 😉
2023. aug. 21. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!