Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megéri még ezért a kapcsolatér...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megéri még ezért a kapcsolatért küzdeni?

Figyelt kérdés

Adott egy 4 éves kapcsolat. A párom az elején más nőkkel beszélgetett, lájkolgatott, jelölgetett. Ezeket sikerült letisztázni, befejeznie és a kapcsolatunk ezután jó volt. Azonban az utóbbi időben megint jelölgetett lányokat és hiába mondtam neki, hogy ez nekem nem fér bele, ugyanúgy folytatta csak ritkábban és kevesebbet. Számomra ez megalázó.

Rajtakaptam, hogy kisebb dolgokban füllent. Hogyha tudja, hogy haragudni fogok valamiért akkor inkább letagadja, elhallgatja, mint hogy közös nevezőre jussunk. A problémáinkat sem velem beszéli meg, sokszor inkább a családjával, barátaival. Mindig mindenért az apukáját és egy barátját hívja, össze vannak nőve. Úgy érzem, hogy nagyon szeretem de az utóbbi időben annyira sok sérelmet okozott, hogy sosem lesz már a kapcsolatunk ugyan olyan, mint azelőtt. Ezzel, hogy a szemembe hazudott pitiáner dolgokban és lányokat jelölgetett elvesztettem a bizalmam. Megéri ebben a kapcsolatban maradni, vagy ideje továbblépni? Volt már valaki hasonló helyzetben? Szeretem, de őrlődöm hogy ha együtt maradunk minden ugyan ilyen lesz vagy fel fognak jönni korábbi sérelmek.



2022. máj. 3. 08:48
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem.

Bunkóság, bizalomvesztés...

2022. máj. 3. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs bizalom, akkor vége.
2022. máj. 3. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
100%
Hogyha rosszabb vele, mint nélküle, akkor nincs értelme a kapcsolatnak.
2022. máj. 3. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Jesszus mintha magamat olvastam volna hirtelen!

4 ev szintén! Azt mondta nekem hogy ezzel hogy nem jelölgethet meg lájkolgathat stb nem önmaga és nem fogja magát feladni, mert az nem önmaga. Azt mondta hogyha ilyen pitiáner dolog nem tetszik ami csak poén neki akkor pakoljam össze a cuccait azonnal…

Ez epp tegnap volt! Én is alázva érzem magam ezektől a dolgoktól. Azt gondolom ez a más értékrendből adódik. Csak nem értem hogy neki ha ez ilyen piti akkor miért nem ő hag fel ezekkel a dolgokkal!? Miért olyan fontos az neki?

2022. máj. 3. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
100%

Kevesebb energia lenne nem csinálni semmit, mint belikeolni egy képet. Neki ennyit sem érsz meg neki, meg ez a kapcsolat sem.

Akkor van értelme “küzdeni” egy kapcsolatert, ha mind két fel akar és tud tenni érte. Nála egyik sem áll fenn.

2022. máj. 3. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 A kérdező kommentje:
Na ez az! Szerinte ez nem jelent semmit kárnak akadok fent ilyenen, hiszen neki nem kell más csak én. Csak épp a bizalmam veszett oda ezek után. Úgy éreztem, hogy nem tisztel. Nem jobb nélküle, mint vele. Nagyon hiányzik minden egyes nap és folyton rá gondolok. Nagyon fáj a hiánya, de félek, hogy semmi nem lenne már olyan, hiszen ezek nem két napos problémák.
2022. máj. 3. 09:21
 7/48 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat!

#4 nyugodtan írj rám, ha szeretnéd valakivel megbeszélni, aki átérzi!

#5 most próbál változni, változtatni de nem tudok hirtelen hinni neki hiszen régen is kérés után befejezte, majd 1 hónappal később folytatta.

2022. máj. 3. 09:24
 8/48 anonim ***** válasza:
22%
Ha próbálkozik az már jó! De igen nálunk is ideig óráig megy, bár tartja csak vita alkalmával felhozza hogy nem önmaga mert nem csinálhatja
2022. máj. 3. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
100%
Most is ugyanúgy lesz, mint korábban, hiszen valakinek az alap személyiségét nem tudod megváltoztatni. Pár hétig, hónapig amíg viharos a kapcsolat óvatosabb lesz, idővel minden ugyanúgy folytatódik.
2022. máj. 3. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 A kérdező kommentje:
#9 Én is ettől, ettől félek. Vagy ha történik is változás, az elmúlt évek sérelmeit egy-egy nézeteltérés alkalmával mindig egymás fejéhez fogjuk vágni. Nagyon nehéz helyzet mert szeretjük egymást és egyikünk sem ezt akarja, mégsem ment már együtt így. Tanácstalan vagyok.
2022. máj. 3. 09:37
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!