Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mi történt velem aznap este?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történt velem aznap este? Hogy mondjam el a férjemnek, hogy megcsaltam?

Figyelt kérdés
Én 28 éves vagyok, a férjem 33. A férjem életem szerelme, soha nem okoznék neki fájdalmat. A nővérem nem rég vált el, és mondta, hogy tartanunk kellene egy csajos estét. Én belementem, azt hittem beszélgetni fogunk. Amikor átmentem hozzájuk, abban maradtam a férjemmel, hogy a nővéremnél alszok, mert most hogy a férje elvitte a gyerekeket, nagyon magányos egyedül. Amikor már ott voltam, csak akkor derült ki, hogy bulizni akar. Mondtam neki, hogy azt hittem, azért hív át hogy beszélgessünk, erre mondta, hogy nem akar otthon maradni. Azt mondta szeretné jól érezni magát, én meg nem akartam magára hagyni, ezért mondtam, hogy vele megyek. Vigyázni akartam rá. Elmentünk egy klubba, mondtam a nővéremnek hogy én nem iszom. Erősködött, hogy nem akar egyedül inni, de én mondtam, hogy józan szeretnék maradni, amúgy is tudja, hogy nem bírom a piát. Próbáltam őt is lebeszélni. Odajött hozzánk két vadidegen pasi flörtölni, a nővérem meg vevő volt rá. Én felmutattam a jegygyűrűm, mondtam, hogy házas vagyok, de nem érdekelte őket. Mondtam, hogy elmegyek, de a nővérem nem akarta, és ő sem akart elmenni. A nővérem és az egyik srác elmentek és amikor visszajöttek, a nővérem a kezembe nyomott valami italt. Arra kért, hogy igyak vele egyet, aztán mindketten elmegyünk. Én gyorsan megittam, hogy menjünk már, de a két férfi húzta az időt, a nővérem se nagyon sietett, még vagy öt percet ott beszélgettünk, és aztán filmszakadás. Az egyik pillanatban még ott állok, a másikban meg a nővérem lakásán ébredek, meztelenül. Nincs ott mellettem senki, és ahogy felállok, látom a földön a használt óvszert. A ruháim össze vissza voltak. Átmentem a másik szobába, a nővérem már fent volt. Én halálra voltam rémülve, kérdeztem mi történt. Csodálkozott, hogy nem emlékszem. Elmondta, hogy hazahoztuk azt a két férfit. Én nem akartam elhinni. Kérdeztem mennyit ittam, azt mondta csak azzal az egy pohárral. Azt mondtam, lehet bedrogoztak, erre ő elővette a telefonját, és elkezdett képeket mutatni az estéről. Egyik képre sem emlékszem, hiába vagyok ébren rajtuk. Nővérem mutatott egy videót, ahol az egyik férfi veszi őt, ahogy táncol a nappaliban, én meg a háttérben csókolózom a másik sráccal a kanapén. Elkezdtem sírni, azt mondta, ne akadjak ki, ő nem mond a férjemnek semmit. Én meg letusoltam, felöltöztem, és hazamentem. A férjemnek nem mondtam el, de azóta megöl a bűntudat. Hogy mondjam ezt el neki, amikor én sem tudom, hogy mi történt? Ébren voltam, de mégsem emlékszem rá. Még a nevét sem tudom annak a két férfinak, meg se tudom őket kérdezni, hogy mi történt. Azokon a képeken és a videón mintha nem is én lennék, nem vall rám ez a viselkedés egyáltalán. Gyerekünk van, nem akarom szétszakítani a családunkat, sosem bántanám meg a férjem, de nem tudom, hogy mit csináljak. Ez egy hónapja volt, de rosszul vagyok magamtól, és már nem bírom tovább hazudni neki, de nem akarom elveszíteni.
2023. aug. 27. 21:42
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
86%
Mondjuk mutasd meg neki ezt az irományt??? Ha nem emlékszel semmire, és ha van egy kis érzelmi intelligenciája, és tudtok kommunikálni, ezért nem rád fog haragudni.
2023. aug. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
98%
Alapszabály, hogy italt buliban nem fogadunk el senkitől, nem tudtad?
2023. aug. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 Kitana. ***** válasza:
87%
Most már semmit, aznap kellett volna elmenni egy vizsgálatra, hátha kiderült volna, milyen drog volt a szervezetedben, és akkor lehetett volna ez után cselekedni, de így egy hónappal később mit akarsz? Felejtsd el ami történt (mondjuk úgysem emlékszel eleve semmire), és éljetek boldogan.
2023. aug. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
85%
Nekem az a legérdekesebb a történetben, hogy nem voltál egyedül. Valószínűleg a testvéreddel elég jó lehet a kapcsolatod. Ennek ellenére a te viselkedésed neki nem volt furcsa. Egyszer nem talált alkalmat arra, hogy négyszemközt megkérdezzen, hogy mi ez a fordulat nálad. Természetesen előfordulhat bárkinél, hogy többet iszik a kelleténél, de ez közelebb lehetett a magatehetetlen állapotnál nálad, neki meg semmi nem tűnt fel??
2023. aug. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
88%
Legalizált erőszak?
2023. aug. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
95%
Mintha valami ilyesmi történetet láttam volna nemrégen egy filmben, a netflixen...
2023. aug. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
90%
Kitalált történet, de én elmondanám, hogy bedrogoztak a páromnak és úgy jártam, hogy meztelenül ébredtem.
2023. aug. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
96%

Ez a sztori sántít. Ha tényleg olyan lelkiismeretes vagy, a nővéred miért nem furcsállotta a viselkedésedet?


Meg amúgyis, milyen testvér az, aki konkrétan akaratod ellenére itat?


Eléggé kamu szaga van...

2023. aug. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Azt mondja csak egy pohárral ittam, és úgy nézett ki, mintha józan lennék. A képeken tényleg nem úgy néz ki, mintha magatehetetlen lettem volna. A videón is viszonzom a csókot. Azt mondja, azt hitte végre elengedtem magam. Csak azt nem értem miért nem állított le? Azóta nem nagyon beszélünk, mert összevesztünk.
2023. aug. 27. 22:05
 10/21 anonim ***** válasza:
84%

Azért nem állított le, mert ha ő elvált, akkor te is válj el!

Ő neki rossz, neked is legyen az HA igaz a történet, e mögött más nincs, mint irigység és így effajta bosszú.


Tessék szépen elmondani, hogy roofie-t kaptál a férjednek, a tesód mutassa meg a képeket ha gondolod és eldönti a férjed, hogy mi legyen, a nővéreddel szüntesd meg örökre a kontaktust szerintem.

2023. aug. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!