Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Lányok, volt már olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, volt már olyan, hogy félreléptetek és még aznap szexeltetek a párotokkal? Hogy történt? Nem gyanított semmit se a párod? Vadabb voltál vele, mint általában?

Figyelt kérdés

2019. szept. 30. 01:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
35%
A párommal egyáltalán nem volt szex, na ezért léptem félre. Mivel a párom nem dohányzott és én sem, a másik pasi meg igen, emiatt aggódtam, hogy ez feltűnő lehet, de nem volt az, nem vett észre semmit. Közben elmentem egy buliba a két pasi nélkül, és ott félreléptem egy harmadikkal, na azután kíváncsi voltam, hogy a második pasi észrevesz-e bármit, de nem vett, ugyanúgy folytattuk, mint eddig, viszont több, mint 1 nap telt el a kettő között.
2019. szept. 30. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
63%
Jaj szegényke fél kilépni a szexmentes kapcsolatából, ezért úton-útfélen megdugatja magát mindenkivel, mert ez neki jár. ;)
2019. szept. 30. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
58%
Ne az első hozzászóló k-t kövesd. Az egy végtelenül gerinctelen, önző emberi viselkedés. Ő tipikusan arra jó, h meg, persze, aztán dobni mint az elhasznált papírzsebendőt. Lény gerinces. Beszéd meg a társaddal a problémákat, vagy lépj ki és zárd le. Ennyi.
2019. szept. 30. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
28%
Volt. Megis mit gyanitott volna? Ugyan olyan voltam vele mint addig is. Es igen, semmi lelkifurdalast nem ereztem, hogy szeretot tartok. Eveken keresztul volt ugyan az a szeretom es semmit nem gyanitott, majd a szeretot leepitettem mert tobbet akart, en meg nem.
2019. szept. 30. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
51%
Igen, volt ilyen sajnos. Abba az illetőbe szerelmes vagyok. A kapcsolatom meg nem az igazi. Ha sikerül tisztáznom a dolgokat a régi szeretőmmel, kilépek, meg amúgy is lezárom, ha nem működik.
2019. szept. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
36%
Igen, volt :)
2019. okt. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
23%
Igen, volt rá példa. A szeretőm jól teleélvezett. Mikor hazamentem, pont otthon volt a férjem és épp kanosan várt rám. Elkezdte nyalni a puncimat és azt hitte a sok ondóra, hogy fehér folyásom van. Szóval élvezettel kilefetyelte a Feri magját.
2019. okt. 14. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
51%

Volt ilyen.

Mit gyanított volna? Gumit használtam.

Olyan voltam vele mint mindig is.

2019. okt. 14. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
85%
Hirtelen hányingerem lett esküszöm. Hogy képes egy kapcsolatban valaki erre? Mert egy prostinak ez a foglalkozása, hogy egyik után jö a másik. De egy kapcsolatban??? Max. akkor fér bele, ha mindkét ember a testéből el. Vagy nyitott kapcsolatban esetleg.
2019. okt. 30. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
61%

Mi szakitottunk de maradtunk alkalmi kapcsolatban ill baratok.

Az uj srac utan mentem az exhez. Aki le akart velem feküdni en meg nem. De nagyon ràmstartolt. Igy mar szinte felhaborodottan közöltem hogy nem zavar hogy most jövök egy masik sractol???


Erre azt vàlaszolta, plusz izgato, olyan r.bis es kivan ettöl mégjobban. De aztàn kezdtem elgyengülni a nagy harcban.

2019. dec. 21. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!