Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Működhet olyan kapcsolat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Működhet olyan kapcsolat, amiben kiderül, hogy a férfi 1 éven keresztül csalta a nőt?

Figyelt kérdés

Egy 2 éve tartó kapcsolatban a férfi az utolsó 1 évben végig fenntartott egy viszonyt egy másik nővel, akihez érzelmileg is kötődik/kötődött. A szex rendszeres volt, beszélgetés is mindennapos.


De esküszik arra, hogy a párját szereti szerelemből, és a kínok kínját éli át hogy emiatt elveszítette, inkább megszakított minden kapcsolatot a szeretővel, de minden áron vissza akarja szerezni a párját.


Ha megbocsát a nő, van értelme? Lehet az még egy működőképes kapcsolat?

Most légyszi azt hagyjuk, hogy mi volt eddig, csak az a kérdéses, hogy a jövő hogyan alakulhat ezek után.


2023. szept. 22. 18:01
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A pasinak addig is müködött
2023. szept. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Olyat láttam, hogy botláson túljutottak párok, de egy év az nem botlás. Az egy elég tudatos aljasság. Erősen kétlem, hogy ez egyrészt megbocsátható, a bizalom visszaépíthető lenne, és hosszútávon ez még működne.
2023. szept. 22. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg annyira szeretné és csak ő kellene neki, nem csalta volna egy évig. Mondani utólag lehet bármit, de én nem hinnék neki, mert a tettek többet mondanak. Ráadásul ezután hogy lehetne bízni benne? Benne van a pakliban, hogy később újra lesz szeretője, csak jobban fog figyelni, hogy ne bukjon le. Itt nem egy egyszeri ballépésről van szó, hanem egy teljes évig csalta és hazudozott, ebből már nem lesz jól működő kapcsolat.
2023. szept. 22. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Komolyan meg kell kérdezni?

Dehogy mûködne!


A pasi tudja, hogy szeretôt leakasztani nem nagy cucc. Viszont olyat nem egyszerû, aki szemet huny a megcsalás felett, és tovább biztositja a fix puncit. Izé...a biztonságos, szeretetteli hátteret.

😂

2023. szept. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Működni fog, hiszen még most se dobtad ki. Itt kérdezősködsz, mert semmilyen önbecsüléssel sem rendelkezel, szóval ugyanúgy vele leszel, mint eddig és csalni fog szintén csak annyi, hogy tudni fogsz róla.
2023. szept. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ahol egy évig intenzíven csalnak és mint írod kötődés is kialakult, azon a kapcsolaton nincs mit megmenteni vagy megbocsátani. Az meg vicc kategória, hogy a pasi a kínok kínját éli át. Dehogy éli, max azt sajnálja, hogy lebukott.
2023. szept. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"és a kínok kínját éli át hogy emiatt elveszítette, inkább megszakított minden kapcsolatot a szeretővel,"


Nézd, nekem már sokszor mondták, hogy naiv vagyok és túlságosan jóhiszemű, de ennek még én sem dőlnék be.


Ha egy férfi szerelmes egy nőbe, és értékes a számára, akkor szerinted szexel egy másik nővel, akihez érzelmileg is kötődni kezd?


Én úgy vagyok vele, hogy más is csak annyira fog tisztelni és szeretni engem, mint én saját magamat.


Az meg minden lenne, csak önmagam szeretete és tisztelete, ha beérném egy olyan férfival, aki a bizalmammal visszaélve, engem hülyének nézve egy éven keresztül rendszeres megcsalt, aztán még ő próbál azzal manipulálni, hogy mennyire hiányzom, kínok kínja, meg ilyenek.

2023. szept. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

mit akarunk ezen megmenteni? az edesharmast?


es hol marad a megcsalt fel onertekelese? vagy mit kapott ebbol a kapcsolatbol?


ha europai no lennek ugy baxxnam ki, mint macskat xarni, de lehet, hogy elotte en is behuznek par hetre egy adoniszt, hogy kvittek legyunk.

ha torok vagy ilyenek, akkor meg nincs semmi gond, csak adja meg nekem is azt, amit neki. errol szol a tobbnejuseg, azt hiszem.

2023. szept. 25. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!