Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a nő szerint facebookon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a nő szerint facebookon foto alapján helyesnek nézek ki,komolyodtam meg barátként most is szeret meg örül a bokjaimnak, igy neten keresztül is akkor csak sima férfi és nő közötti barátság?

Figyelt kérdés

2021. nov. 9. 10:09
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Most fuss neki ennek a kérdésnek még egyszer pls.
2021. nov. 9. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ebből nem lesz semmi, időben szólok,hogy ne is kezdj bele mert csúnyán pofaraejt. Most épp egyedül van, unatkozik, most jó vagy. Majd talál valakit, elfelejt és amikor szakit akkor jóleszel megint.

Én is jártam így. Mézesmázos volt, aztán hirtelen elfelejtett majd 3hónap mulva írt,hogy jól eltüntem. Találkozhatnánk.

2021. nov. 9. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ez nem barátság, max haveri kapcsolat
2021. nov. 9. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!