Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, aki netes ismerkedéskor nem a social medián keresztül akarja tartani a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Nagyon furcsa, hogy a legtöbben a közösségi oldalakon tartanák a kapcsolatot. Én nem ott élem az életem, nem is vagyok fent egy csomó ilyen platformon. Nekem személyesebb annál, minthogy akárkinek megadjam az ottani elérhetőségemet. Persze idővel fel lehet venni a kapcsolatot ott is, de amíg valójában nem az életem része valaki, addig én ezt kerülöm. Lehet, hogy régimódi vagyok, vállalom.

Érdekelne, hogy van-e olyan, aki hasonlóan gondolkodik?


2021. ápr. 9. 16:58
 1/10 anonim ***** válasza:
94%
Amíg nem találkoztam valakivel addig nem szoktam bejelölni. Nem kellenek fantom profilok, akiket az utcán fel sem ismerek.
2021. ápr. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Igen, létezik. Nem vagyok fent semmilyen platformon.

E-mail, telefonszám csere, ha komolyodik az ismerkedés.

Lehet én vagyok a régimódi :)

2021. ápr. 9. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
És mennyi idősek vagytok?
2021. ápr. 9. 20:35
 4/10 anonim ***** válasza:

Én 31 éves férfi vagyok.

2-es voltam.

2021. ápr. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
34, egyes
2021. ápr. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Fiatalabb vagyok, még 30 alatt. De öregnek érzem magam, amiért nem élek ilyen oldalakkal.
2021. ápr. 9. 23:49
 7/10 anonim ***** válasza:
30 körüli vagyok, de évek óta nem vagyok fent semmi ilyenen. Üzenetküldő alkalmazásokat kénytelen vagyok használni, de profilom nem lesz többet, mert nem tesz semmit az életemhez.
2021. ápr. 10. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Párommal neten találkoztunk, távkapcsolatban vagyunk már lassan 2,5 éve és nem közösségi oldalon tartjuk a kapcsolatot hanem első sorban Discordon.
2021. ápr. 10. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Vannak ilyen emberek. Nekem is fura volt, amikor első randi után a nő a facebook elérhetőségem követelte.
2021. okt. 3. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én se értem, hogy mindenki ott akarja tartani a kapcsolatot, nekem az e-mail és telefon személyesebb, bár e-mail esetén az "azonnali üzenetküldés" lehetősége megszűnik, de lehet Viber is a kommunikációs platform.

Pár havonta csak egyszer-egyszer lépek be Fb-re.

2021. okt. 4. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!