Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogyan lehet hűségesnek maradni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet hűségesnek maradni?

Figyelt kérdés

32F vagyok

Volt már jó néhány párkapcsolatom,és nem szép amit írni fogok de szerintem eddig az összes volt páromat,a párkapcsolat alatt megcsaltam.


Jó kiállású vagyok, normális testsúlyú,masok által jóképűnek mondott.

Sose okozott gondott,hogy összszejöjjek valakivel.


Viszont párkapcsolat alatt mindig elcsábulok.

Mindegy,hogy alacsony magas,vékony,husi a lány csak legyen akivel tudok...


Ráadásul azt is észrevettem magamon,ha párban vagyok valamiért mintha jobban tetszenék a nőknek,jobban érdeklődnének felém.


Most ismerkedek egy cuki 21 éves csajjal már túl vagyunk a "tűzkeresztségen",de még nem mondtuk ki hogy járunk.

Nem akarom most őt is megcsalni,hogy tudnék hűséges maradni,már előre stresszelek ettől.



2023. szept. 25. 13:23
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
89%

Növessz gerincet. A hűség döntés kérdése, semmi más.

Te nem a körülmények áldozata vagy, hanem egy jellemtelen alak.

2023. szept. 25. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Na igen ez az,de hogyan?

Nincs valami Zen módszer erre,vagy valami napi meditálás?

2023. szept. 25. 13:29
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Ez csakis döntés kérdése. Legyél őszinte, vállald fel a kapcsolatod, ha gyanítod, hogy rossz helyzet alakul, akkor kerüld el azt a helyztet (pl buliban tapad rád egy csaj, mondd neki, hogy boldog vagy a barátnőd mellett)

Ha hiányolsz valamit a kapcsolatodban, mondd. A kommunikáció nagyon fontos.

Ha újdonságra vágysz, akkor vigyetek valami újat a szexuális életetekbe a pároddal. Ha nem jó, nem elég, mást akarsz, akkor ezt mondd neki, lehet "elenged", bevonhattok egy harmadikat, lehettek nyitott kapcsolatban stb, a lényeg, hogy nyíltan kommunikáld.


És végül: Ha nem megy, akkor szakíts vele, utána bátran szexelhetsz bárkivel.


Lehet nem való neked egy párkapcsolat, nem is értem miért nem kalandokat keresel kapcsolat helyett. Vagy szexkapcsolatot kötöttségek nélkül, vagy nyitott kapcsolatot stb.


Amúgy tudja a lány, hogy eddig mindenkit megcsaltál? Joga van tudni. És ennek fényében döntést hoznia

2023. szept. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
10%

A ferfi mindig egy vadasz marad. Nem fogsz tudni ezen valtoztatni.


Probald elmagyarazni a parodnak h csak nyitott kapcsolatban fog tudni megtartani

2023. szept. 25. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
88%

Ha ezt nem tudod akkor valami okos nem lehetsz. Megragadtál a neandervölgyi szinten. A péniszed nem csak úgy beleesik egy másik vaginába hanem te teszed bele. A te döntésed. Aktív döntésed.

Ne dönts úgy, ennyi.

2023. szept. 25. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

"Lehet nem való neked egy párkapcsolat, nem is értem miért nem kalandokat keresel kapcsolat helyett. "


Imádom a kalandokat,mert izgalmas felfedezni egy

új -es új csajt,de mellette szeretem a párkapcsolatot is mert ott meg van a rendszeresség.


Szóval most megfogadtam,hogy megpróbálok hűséges lenni

( eddig nem is törekedtem rá)


Szóval azért kérdezem,hogy nincs erre valami módszer,meditálás,jóga,unagi vagy valami?

2023. szept. 25. 13:39
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Meditálás, de úgy működik, hogy éveket kell csinálni. Mármint a primitív vágyaid legyőzéséhez, mert hát a meditálás célja a feljebb síkra való kerülés és a testiség a legalsó szinten van. Hosszú időbe telik, de nem lehetetlen elérni. Azon kívül létezik az a szó, hogy hűség és szerelem. Ha az vagy nem csalod meg abban biztos lehetsz. Egyébként ha nem megy éld ki magad szexkapcsolatokban amelyekben a nők tudják, hogy másokkal is szexelsz. Két legyet üthetsz le egy csapásra.
2023. szept. 25. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem minden pasi hűséges. Nálad a gond az h még nem fogadtad el H nem lesz Stabil kapcsolatod, mert mind otthagy ha megcsalod.


Eleve úgy keress H nyitott kapcsolatra vevők legyenek

2023. szept. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
A véredben van, jó nagy adag gusztussal párosítva. Erre nincsen terápia. Max. az önkontroll, de hosszú távon nem fog nálad működni. Egyszer mindenképpen elfáradsz a színlelésben. Szedd össze a tökeidet, ne csak a dugáshoz, aztán keress olyat, akinek ez nem lesz probléma. Nem lesz egyszerű találni, de valamit-valamiért pubi.
2023. szept. 25. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
77%
Vagy nyugodj bele h szar hirneved lesz de éld az életed genya módon tovább. Van minden városban egy pár "mindenkit megdug pasi" .
2023. szept. 25. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!