Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogyan lehet hűségesnek maradni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet hűségesnek maradni?

Figyelt kérdés

32F vagyok

Volt már jó néhány párkapcsolatom,és nem szép amit írni fogok de szerintem eddig az összes volt páromat,a párkapcsolat alatt megcsaltam.


Jó kiállású vagyok, normális testsúlyú,masok által jóképűnek mondott.

Sose okozott gondott,hogy összszejöjjek valakivel.


Viszont párkapcsolat alatt mindig elcsábulok.

Mindegy,hogy alacsony magas,vékony,husi a lány csak legyen akivel tudok...


Ráadásul azt is észrevettem magamon,ha párban vagyok valamiért mintha jobban tetszenék a nőknek,jobban érdeklődnének felém.


Most ismerkedek egy cuki 21 éves csajjal már túl vagyunk a "tűzkeresztségen",de még nem mondtuk ki hogy járunk.

Nem akarom most őt is megcsalni,hogy tudnék hűséges maradni,már előre stresszelek ettől.



2023. szept. 25. 13:23
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

"Nem akarom, de jaj megcsúsztam, és épp egy pinára estem!"


Létezik a szexfüggőség, mint patológia, de én azért még mindig arra tennék, hogy ez inkább a gerinc problémákörébe tartozik.

2023. szept. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
87%

#10: Ne már... egyedül az ilyen ürge semmire sem megy. Mindig van egy csomó olcsó nő is, akik belemennek ebbe, még akkor is, mikor már megelőzi a hírneve a delikvenst. Sok nőt vonzanak az ilyen hétpróbás férfiak, mások meg azt hiszik, hogy "az előző 15 szuka nem tudta betörni, de majd én...!"

Aztán meg pityeregtek a barátnők vállán, hogy "minden férfi disznó"

Rengeteg normális férfi is van, ne a hülyékkel álljatok össze. Nem úgy szól a mondás, hogy a nő választ?

2023. szept. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként én is elítélem a megcsalást, és kérdező szerintem is jobban járna nyitott kapcsolatban, vagy kalandozva. A kecske is jól lakna, a káposzta is megmaradna, senki nem sérülne, mi kell még a boldogsághoz?

Viszont jöttem ráerősíteni amit a 12-es mond, hogy azért lássuk meg a helyzet egy másik aspektusát is. A kérdező nyilván okkal sikeres a nőknél ezt ne vitassuk el tőle, de lássuk meg azt is hogy a nők folyamatosan őt válasszák, pedig folyamatosan megcsalja őket. Szerintem azért ha valaki kicsit is rutinos már, vagy csalták meg legalább egyszer, akkor felismerheti a red flageket előre is, nem? Nem áldozathibáztatni akarok, csak egyszerű tényként közölni hogy valószínű sok nő igenis tisztában lehet a helyzettel hogy benne van a pakliban a megcsalás, csak ennyire vakon a vágyai és a hite viszi, hogy majd most minden más lesz. És hány ilyen story fut még az országban :)

Szóval néha a nőknek sem ártana egy kis realista önkritika, némi önmérséklet, vagy legalább utólag hogy jól kezeljék amibe beleugrottak és nem sikerült, ne csapjon át általánosításba vagy férfigyűlöletbe, ha több ilyenbe is belefutnak. Mert ahogy a kérdezőnek is mondjátok, ez nem olyan hogy valaki megbotlik és pont belezuhan oda, hanem tudatos döntések sorozata.

2023. szept. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
64%
Jó marha vagy kérdező. Mi a fenének kéne változtatni? Én biztos nem próbálkoznék ilyennel. Rengeteg finom roppanós husi vágyik arra hogy megkapják keményen. Muszáj kiszolgálni őlet, hiszen a nők az elsők.
2023. szept. 26. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem leszek népszerű a válaszommal 😂, de amíg vannak ilyen libák, akik sorbaállnak a kefélésért, addig nem csak te vagy a hibás,

de te is, mert amúgy pofon egyszerű, úgy tudsz hűséges lenni, hogy nem kefélsz összevissza.

2023. szept. 26. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Manapság a 20-as 30-as lányok, nők, annyira szépek, és annyira jól néznek ki, hogy ember legyen a talpán, aki ellen tud nekik állni.

Főleg ha ők kezdeményeznek. Na az egy baromira kemény és nehéz helyzet.

2023. szept. 27. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Tarskeresesnel olyan lanyt keres, aki ugy gondolkodik mint te. Neked nem valo a monogam kapcsolat, szoval ne is onnan keress noket. Ennyi. Egy nyilt kapcsolat neked is meg a parodnak is jobb, mint egymast atvagni.

Szegeny 21 eves lannyal pedig azelott szakits mielott radjon e felredugo fazisod.

2023. szept. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!