Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért fáj annyi embernek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fáj annyi embernek a megcsalás? Beteg vagyok, ha engem engem ez nem érint meg?

Figyelt kérdés

Sem megcsaló, sem megcsalt félként nem értem miért kerítenek ennek ekkora hatalmas kört.

Én szinte kivétel nélkül minden eddigi partnerem megcsaltam (szerintem tudták), nem hagyott el egyik sem. És fülig szerelmes voltam.


Kiderült egyszer, hogy engem csaltak meg, én ugyan végül (később) elhagytam őt, de nem emiatt. Igazából mikor megtudtam, csak a nőt szerettem volna kiváncsiságból látni, hogy vajon jobb vagy rosszabb nő-e, de nem érintett meg.


2023. okt. 1. 21:25
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem azért nem érint meg téged, mert te is félreléptél. Nem vagy monogám típus, nem vagy hűséges típus, neked úgy gondolom a nyitott kapcsolat való.
2023. okt. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 Noren1989 ***** válasza:
66%

Szerintem meg Kérdezőnk a szociális kézségek híján van.


H nekem gáz-e ez?

Nekem nem.


Neki gáz-e?


Igen, az.

Szenvtelen ember benyomását kelti, így én messzire elkerülném.

2023. okt. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
91%
Neked való akkor pl a nyitott kapcsolat.
2023. okt. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
10%
Én speciel egyetértek vele, habár sosem csaltam meg senkit. Én sem vágom, hogy mi olyan nagy ügy benne, de tiszteletben tartom a párom elvárásait.
2023. okt. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
31%

Engem csak azdrr zavar mert megcsalással hidsgulnek meg lelépnek. Nem képesek többet tartani akikkel.en vagyok.

A kaocsolat rákfenéje, megcsalástol kezdve rohamosan megy rommá tönkre minden. A hanyagolas, hidegülés aztán lekezeles, aztán még a másik a féltékeny areogáns, meg hirtelen én vagyok a hibás mindenben meg a sz.r.

Mikozben ő maga lett az. És nem én.

2023. okt. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
35%
Lehet megcsalással másnak, a lepontozoknak, kivirul a kapcsolata, bocsmá hogy nekem pont nem🤣
2023. okt. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
27%
Nem vagy beteg, de szerelmes se. Az max vonzalom. Aki szerelmes annak fáj. És megcsalni is csak akkor tud ha max szeret, de nem szerelmes. És jobb esetben akkor is van lelkiismeretfurdalása.
2023. okt. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
19%

7

Én voltam szerelmes, de akkor sem izgatott volna, ha partnerem mással szexel, én én is vonzódtam másokhoz fizikailag. Ettől még odáig voltam a srácért és mindent megtettem a kapcsolatért.


Nem kell egyetlen elképzelést ráhúzni minden emberre..

2023. okt. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
13%

Leszbikus vagy ha jol ertelmeztem

... ti maskeppen vagytok bekotve.

2023. okt. 1. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
31%
Ha csalom,akkor engem se zsvar,ha csalnak. De ha hianyt szemvedek szexben,skkor kirugom s megcsalasert.
2023. okt. 1. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!