Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mi a francnak kell ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a francnak kell ilyen hűtlennek lennie sok embernek?

Figyelt kérdés
Mi a fenének fogad valaki örök hűséget oltár előtt, ha aztán csalja a palit, mikor elmegy egy hétre melózni? Ez jár annak, aki megteremti a kenyeret az asztalra? Barátnőm anyján le vagyok döbbenve, hogy képtelen legalább korrekt módon elválni mielőtt más farkára rá mászik. Apám szintúgy ezt csinálta anyám háta mögött. Mindenhol ezt látom, aztán csodálkozik az ember, ha nem mer házasodni. Felnőtt, emberi módra nagyon sokan nem tudnak viselkedni. Ráadásul apám verte is anyámat, a saját apjának nekiment, engem meg kidobott otthonról 19 évesen úgy, hogy még iskolába jártam/járok. Aztán még ezeknek az embereknek áll feljebb.

2019. jan. 22. 19:50
 1/4 anonim ***** válasza:
67%

A többség képtelen hűségesnek lenni.


Illetve vannak akik alapból azok lennének, de a házasságuk fos, a "párjuk" impotens vagy frigid (esetleg prűd vagy viktoriánus erkölcsű) és így lesz ez a vége.

2019. jan. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
31%

Azért azt fontos hozzátenni, hogy egy kapcsolat megfelelő működéséhez két ember kell, ahogy az elrontásához is. Persze a hűtlenség nem elfogadható soha, de igen is tessék elválni 20 év után is ha a kapcsolat egy rakás ... lesz. Attól, hogy házasságkor még rendben volt minden tulajdonképpen pár éven belül ugyan úgy el lehet rontani. Hidd el, hogy a szüleid kapcsolatának elromlásában mindkettejüknek benne volt a keze. Persze nehéz ezt észrevenni hiszen elfogult az ember.

Igen, ha elmúlik a szerelem és nem akarnak már dolgozni a kapcsolaton akkor el kell válni nem pedig hűtlennek lenni. De soha nem lehet tudni mit hoz a jövő, és sokszor a kapcsolat elromlásába mindkét fél rengeteget tesz bele, nem csak a végül hűtlenkedő fél.

2019. jan. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mert önző állatok. Exfeleségem engem is megcsalt. Arra nem gondolt hogy én tartom el, én dolgozom messzi a családom, a gyerekeim érdekében.

Megértem ha mondjuk előtte lezárjuk mert már nem szeret! De az hogy kapcsolat alatt a másik háta mögött félredugunk, na ezt én is gerinctelenségnek, és hatalmas önzőségnek gondolom!

Lehet dumálni hogy mindkét fél hibás, persze az, nem is tagadtam soha, bizonyos mértékben mindenkiben van hiba. De akkor kapcsolatot se akarjon a másiktól ha már ott tart hogy félredug!

2019. jan. 23. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Azért azt mindenki meggondolja,hogy kilép-e a házasságból. Sokan a közös vagyon, közös otthon, gyerekek miatt marad benne. mi valahol érthető.

Ha nincs anyagi tartalék, nem tudják egymás kifizetni, egyik fél sem tud máshová menni a közös lakásból, nagyon nincs is más választás.


A házasságkötés és a civakodós/megcsalós időszak között azért általában eltelik 10-20 év.Nem könnyű ennyi ideig együtt élni, rengeteg vita, konfliktusforrás van, pl. anyagi nehézség/hitel, betegség,szülők eltartása stb. amit nem biztos,hogy könnyű megoldani.


Én még a diszkrét félrelépésre "feloldozást" is adok (bár nem volt benne részem),de a bántalmazásra, megalázásra nem találok mentséget.


Nem tudom kérdező,hogy téged miért dobtak ki otthonról.Sosem tudnám a gyerekemet cserbenhagyni, kivéve ha ok nélkül ellenem fordul.

2019. jan. 23. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!