Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » 5 év kapcsolat után maradnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

5 év kapcsolat után maradnak barátok, de barátként a pasi bevallja, hogy megcsalta a nőt anno - normális, hogy utána a nőt ez nem érdekli, és folytatják a barátságot?

Figyelt kérdés
Más érdekességek is voltak a kapcsolatban, de ezen lehidaltam.
2023. okt. 2. 21:16
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A labtorlot onnan ismered fel, hogy beletorlod a labad es az nem haragszik erte.
2023. okt. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

:DDD


igen, elég furcsa volt a nő, 4 randi után inkább nem folytattam vele

2023. okt. 2. 21:22
 3/9 anonim ***** válasza:
Jól tetted.
2023. okt. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Elég nagy cseléd az ilyen. Becsüli magát az a lényeg.
2023. okt. 3. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hiszen párok is maradnak együtt ilyen vallomás után, akkor barátok miért ne maradhatnának?
2023. okt. 3. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
54%
Elég gáz hogy valaki ennyire tiszteli/ becsüli saját magát hogy ezután a megaláztatás után még szóbaáll azzal a személlyel aki porbatiporta az önbecsülését. Igazi cseléd, sajnálom hogy vannak ilyen magukat semmibenéző emberek. Férfi és nő között alapból nincsen normális barátság, ez csak a nők mantrája, mert mi nők sok esetben nem tudjuk különválasztani az érzelmeket és a szexualitást, míg egy férfi egy nőre sosem fog teljesértékű barátként tekinteni, mert ösztönösen szexualizálja az ellenkező nemet, evolúció. Ha meg nincs érdeke a nőben akkor alapból nem is foglalkozik legtöbb esetben vele. Kár hogy ezeket nem tanítják a suliban a sok eszetlen magolás helyett lehet többre vinné az ember ha átlátná ezeket a dolgokat és nem 2 méterrel a föld felett járna úgy, hogy elképzel valamit egy olyan dologról ami az emberi élet fontos részét képezi. Sajnos az ilyen nőket sosem fogja senki becsülni és tisztelni, mert aki ennyire nem tiszteli saját magát és akinek ennyire nincs méltósága azt más se fogja tisztelni. Lehet először kéne egy kis gerincet növeszteni magunkkal szemben és nem egy kiló kenyérnek néznénk magunkat érték szempontjából. És ezt azért írtam le, mert aki ezt így fogja fel ebben a sztoriban, az a párkapcsolatában se működik többnyire másképp, valószínű nem véletlenül lett megcsalva. 19/L és 4es voltam
2023. okt. 3. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

#5-nek igaza van. Rengeteg hazassag marad egyben, ahol ugyan tudnak a megcsalasrol, megis egyutt maradnak, mert a gyerek, a haz, a hitel stb.

Szemely szerint mi a ferjemmel kivagnank egymast ha megtortenne a megcsalas, de vannak parok akik egyutt maradnak.

2023. okt. 4. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Mondok jobbat. Saját sztori. A volt barátomat megcsalta a volt barátnője, kapcsolat közben derült ki, lebukott. A lány ment is egyből a szeretőjéhez, mert amúgy fél évig dugtak, ráadásul az exemnek egy haverja volt. Exem folytatta volna vele, de a csaj már nem. Hát mivel járni nem tudtak de még szerette azért szexelni megtartotta, engem is így szedett fel, hogy még mindig kefélt vele. Persze erről nem tudott a szerető aki közben az új pár lett. Amikor én megtudtam, akkor borítottam és már tudta. Erre a válasza az volt hogy feleségül vette a ribit :D


Mindkét srác és a te randipartnered is totálisan önbecsüléshiányosok akikkel bármit meg lehet tenni.

2023. okt. 4. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, valószínű annyira nem érez iránta semmit, hogy oké volt ami volt lehet gyerekek voltak még, lehet adott okot rá a lány ezért nem csinál belole ugyet.

Ha én így lennék valakivel biztos lefagyna az arcomrol a mosoly, megkérdezném miért tette qztán ennyi. Nem haragoskodnék, ha már nem jelent annyit számomra az illető. Viszint hogy nagyon nagyon jó barátok legyunk nem tudom elképzelni egyik exemmel sem. Inkább haverok közös társasággal

2023. okt. 6. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!