Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha lezárt kapcsolat után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha lezárt kapcsolat után barátságot szeretni ápolni a másik fél, akkor mennyire korrekt tőle, hogy folyton visszautal dolgokra ami a kapcsolat idején volt, előkeres képeket akkoról stb.?

Figyelt kérdés
Valamiért, ha csak barátságról van szó már és baráti találkozásokról, akkor ez nekem furcsa.

2022. jún. 21. 12:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Az első ilyen után megkérném, hogy ne haragudjon, de ezt ne, a második után pedig közölném vele, hogy akkor ennyi volt a "barátság" is. Nekem ez amúgy mindig annyira fura, bár lehet, én vagyok fordítva bekötve. Számomra az, hogy "barátként" válunk el, csak annyit jelent, hogyha szembejön az utcán, köszönünk egymásnak, esetleg váltunk pár szót. De nem kezdek el vele folyamatosan beszélgetni meg baráti találkozókat szervezni.
2022. jún. 21. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
A szakítás utáni barátság az esetek 99 %-ában nem működik, ugyanis az egyik fél mindig nagyobb sérelemmel távozik, amit képtelen kezelni. Kár erőltetni.
2022. jún. 21. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez nekem magas.
2022. jún. 21. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
84%
Nem barátságot akar, csak olyat, akit megdughat, ha úgy van.
2022. jún. 21. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha az új elhagyja, elmehessen hozzád egy éjszakára. Tiudod-e miért menne?
2022. jún. 21. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Te zártad le vagy ő?
2022. jún. 21. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Mindenesetre zavaros ez az egész, még soha egyetlen exemmel nem ápoltunk barátságot szakítás után.

Nincs erre koreográfiám, de szerintem ha barátság, akkor nem hozzuk fel azt többször míg egy pár voltunk.

Kicsit úgy érzem, valami miatt kötni akar magához, nem tud elengedni, talán, mert rajongok az emberi értékei miatt iránta.

Gondolom sajnálatból nem akarna rám időt szánni, de ez a barátság is erősen sántít.

2022. jún. 21. 14:24
 8/12 anonim ***** válasza:
32%

"Kicsit úgy érzem, valami miatt kötni akar magához, nem tud elengedni"


Ez miben nyilvánul meg?


"Gondolom sajnálatból nem akarna rám időt szánni"


Mit értesz ez alatt?

2022. jún. 21. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Igényli, hogy kommunikáljunk, találkozzunk.


Mindkettőnknek része volt abban, hogy miért zártuk le, akkor mikor lezártuk hónapokkal ezelőtt említettem neki, hogy ez nem könnyű nekem és arra gondoltam, hogy talán emiatt, hogy megkönnyítse nekem akarja, hogy barátságot ápoljunk.

2022. jún. 21. 14:40
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
És te mit szeretnél?
2022. jún. 21. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!