Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Amikor házas, családos férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor házas, családos férfiak írnak félreérthetetlen dolgokat egy nőnek, nem félnek, hogy az elküldi a feleségüknek?

Figyelt kérdés

Nemrég kaptam egy ilyen "férfitól" (annak nem nevezném) egy elég gáz hangvételű üzenetet, nyilván elküldtem a fenébe. Ez instagramon volt, konkrétan közös képek vannak kint a feleségével is meg a 2 gyerekkel, akik közül a kisebb 3 hetes. Undorító.

Az ilyenek miért gondolják, hogy nem fogja őket senki lebuktatni a feleség előtt?


(jogos kérdés, hogy én miért nem tettem, nem akarok közbeavatkozni, lehet a nő is tudja milyen, illetve 3 hetes csecsemő mellett ilyet megtudni szerintem rohadt szar lenne). De gondolom nem ez lehetett az első hogy ez ilyet csinált.



2023. okt. 15. 13:33
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
Ezek a “férfiak” nem gondolkodnak. Vagy azt feltételezik, hogy úgysem mondod el, vagy pedig azt, hogy majd kidumálják. Én tényleg csak szegény feleséget és gyerekeket sajnálom, hogy ilyen aljadék férfivel kell együtt élniük.
2023. okt. 15. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Crisopher ***** válasza:
85%
Szerintem sejtik ők azért, hogy ez benne van a pakliban, csak nem foglalkoznak vele
2023. okt. 15. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
2 Azért elég masszív bőr kell valakinek a pofájára ahhoz, hogy képes legyen még egy ilyen helyzetben is a nőt idiótázni és butázni, miközben az egyetlen idióta ebben a történetben és egyben undorító féreg a pasi, aki a felesége és a gyerekei mellől nőknek irogat félreértelmezhetetlen üzeneteket. Gyomorforgató és maximálisan megérdemli az ilyen, hogy a nő tovább küldje az üzenetet a feleségének. Én is gondolkodás nélkül megtenném és szívből remélem, hogy a többi nőtársam is! :)
2023. okt. 15. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Pont ezért írogatnak, mert a legtöbb megkörnyékezett nő úgysem fogja borítani a bilit, mert magára veszi, hogy "jaj, idegeneknek bekavarjak-e", "hát ott a kicsi gyerek", "mi van, ha a feleség ellenem fordul", "úgysem nekem hisznek".
2023. okt. 15. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Többször is voltam lyen helyzetben, konkrétan megfenyegettem a pasit, ha még egyszer zaklatni merészel, a feleségét fogom felhívni. Soha többet nem hívott. Mást elkerültem jó messzire, mert kellemetlen volt. Akkor még a 20-as éveimben voltam. Azóta megváltoztam, az ilyen helyzetben nyilvánosan megaláznám az ilyen embert de nagyon. A nőtársaimmal vagyok szolidáris, azokkal akik háta mögött a férjük aljasul szeretőt tart, vagy akár csak bepróbálkozik.
2023. okt. 18. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem jó ezt kibuktatni mint titkolni a női társaitoktól, mond ezt mint pasi.


Exemnek küldtek fas*os képet egyszer messengeren. Természetesen továbbítottam magamnak és az én fiókomról küldtem a feleségnek tovább hogy a férjed a fas*át küldi más lányoknak, jó lenne ha kicsit elgondolkodnál az életeden. A nőnek 1 gyereke volt, el is váltak fél éven belül pont pár hónapja dobta fel az fb és új párja van 2. gyerek tőle.


Szerintem inkább huzzák le ezeket a pasikat gyerektartással mint hogy a háta mögött keféljen a nőnek, pláne ha gyerek van. Nem voltam egy szent férfi, de ha gyerekem lenne akkor azért lenne mert megállapodok egy asszonnyal és biztos nem tenném félre mert ha valami nincs otthon akkor beszéd téma nálam.

2023. okt. 18. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!