Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogy tudtad meg, hogy a párod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudtad meg, hogy a párod megcsalt?

Figyelt kérdés
2023. nov. 1. 14:18
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
59%
Nem tudtam meg de szerintem azért hagyott el, mert már másokat d.g. különben kétlem hogy bármelyik pasi úgy szakítana hogy neki aztán senkije sincs.
2023. nov. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Régóta sejtettem, de tagadtam saját magam előtt is a jeleket, amiből egyre több lett. Végül nem bírtam tovább a hazugságokat meg a bizonytalanságot, és belenéztem a telefonjába. Teljesen letaglózott, sok beszélgetés, képek stb. Itt már nem volt hova tagadni, szakítás lett a vége.
2023. nov. 1. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
83%

Másik exem meg egyszer azzal jött hogy a haverja küldte neki vmi társkeres képem. Csak épp az vmi 5 évvel ezelőtti ósdi reg volt amit nem tudok törölni be se lépni, és nem a haverja küldte neki(a képernyőfotó se stimmelt a haverja telefonjával meg az időpont sem volt jó, meg egy rakat helyen hibádzott a kamuja)szóval ő maga társkerezett mellettem.

Szóval ezzel gallyra is vágta a bizalmam ordenàré módon még mai nap is hazudik és ugy akar kibékülni még 3 év mulva is, hogy mai napig se őszinte.

Ez mellett folyamat csipogott a telo a pillanatnyi ertesítesekben meg nick nevek pl amárilella18474 üzent neked. Es ugy rejtegette előlem a teloját mintha vmi terrorista lenne.


Ha elkèrte akkor gyorsan törölte az üzeneteket elottem ugy adta át a telefont.

Végig gerinctelen aljadék volt velem a kapcsolatban. Aztán még jatsza nekem meg a környezetnek hogy ő engem mennyire szeret mennyire rendes közben hazudik mindenkinek. Hányinger ember

2023. nov. 1. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
1 és 3. voltam
2023. nov. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Megvoltak a jelei, kicsit megváltozott személyiség, szeretet és megértés kimutatásának hiánya. Nem olyan extrémen, de azért érezhető volt.


Azután lebukott, lejött egy üzenet miközben a mobilját mutatta. Aztán kiderült hogy mással kavart már, rég.

2023. nov. 1. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

közös volt FB-nk :D

és messengeren beszélgetett a csajjal

néha küldtem a csajnak 1 szívet vagy like-ot de onnantól nem voltam hajlandó szexelni vele, nem értette :D 3 hét után untam meg a dolgot és szembesítettem h ennyire buta h legalább csinált volna sajátot és nem a közösön beszélgetett volna vele

2023. nov. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Láttam
2023. nov. 1. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
88%
Úgy hogy annyira idióta volt hogy a gépemen automatikus bejelentkezésre rakta a skypeját 10 éve...úgy fél évig mindent olvastam 😂😂😂
2023. nov. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

8 as valszleg szandekosan csinalta h kideruljon es ne neki kelljen szakitani hanem te dobd ki, vannak ilyenek akik nemtudnak szakitani

Ennugy tudtam meg h szolt 1 ik munkatarsam.

2023. nov. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
84%
9# nem dehogy, nem volt szándékos mert 10 évre ra is vérig van sertődve hogy ott mertem hagyni 😂
2023. nov. 1. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!