Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Elhinnéd? Elhitted? Látom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhinnéd? Elhitted? Látom nagyon sok kérdés a lebuktásról szól. Volt, aki már megtette? Milyen érzés volt utána? Tudtad mi lett a másikkal és a párkapcsolatával?

Figyelt kérdés

2023. nov. 1. 17:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
79%
Borítanám a kakis-pisis bilikét ha testvéremről, barátnőmről lenne szó amint lenne bizonyítékom, hogy a párja csalja. Hogy ő utána mit kezd vele az az ő dolga, de az én lelkiismeretem tiszta lenne.
2023. nov. 1. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
70%
Volt, hogy megtettem. Jó érzés volt. Ôk szakitottak. Olyan bizonyitékot küldtem, amit nem lehetett kimagyarázni.
2023. nov. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
77%
Volt bizonyítékom, párom lépett félre egy jegyben járó csajjal. Ráírtam, és volt pofája hülyének nézni. Amikor rájött, hogy mindent tudok, könyörgött napokig, szánalmas volt. Végül nem tettem semmit, minél előbb lapozni akartam. Azóta hozzá ment a párjához. Megbántam, hogy nem léptem, sajnálom a pasast, hogy ilyem rbancot sikerült feleségül vennie.
2023. nov. 1. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
11%

Amikor tesom bnője közölte hogy látta a párom egy másikkal csókolózni beszéltem is azzal a másikkal és csalódtam hatalmasat a páromban. (Nem arról szolt a dolog hogy hiszem nem hiszem, hanem folyamatok lettek belőle)


Én nem buktattam le eddig senkit ha en voltam olyannal akinek van valakije. Mert azok a pasik agyba főbe csalják amugy is bármelyiket is, nem is érdekli őket az épp aktualis fix, meg engem se.

Meg bennem semmi ilyen drámák sincsenek. Csak az van, ha egy pasi kedves törődik velem nyerek belőle, mert mondjuk nekem épp nincs senkim, akkor most miért ne feküdnék le vele ha akarok? Ezek ilyen elővehető elrakható újra elővehető pasik a végtelenségig.

2023. nov. 1. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
72%

4#:


Hogy te mekkora gusztustalan egy lény vagy. 🤮

2023. nov. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%

Miért lennék az. Ezek a pasik erre valók. És szívesen élnek a lehetőségekkel.

Az ő kapcsolatuk vagy életük az ő felelősségük, nem az enyém.

Ugy cseszik el ahigy akarják. Ahhoz nekem semmi közöm és nem is érdekel, de lathatóan öket sem.

2023. nov. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
42%
Bnőm véletlen buktatott le vkit,a feleség végül őt hivogatta. Elküldte a fenébe, mondta neki, otthon legyen ilyen kérdezős, támadó a férjével. Azóta is otthon lakik a férj, újabb nője van. Látszatra megvan a család. Mi azóta is röhögünk, mikyen felháborodott volt a feleség.
2023. nov. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
69%
Egyszer volt ilyen és megbántam, mert majdnem én jöttem ki belőle rosszul. Rám zúdult a harag, a pasi mentegette magát és profin színészkedett.
2023. nov. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
36%

Nem érdemes beleavatkozni mások életébe. Legalábbis én nem tenném. Én is volt hogy tudtam ilyen infót valakiről, meg volt mikor családos férfi próbálkozott be nálam.

De eszembe sem jutott bekavarni.

Nem az én dolgom úgy éreztem.

2023. nov. 2. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ezt érdemes átgondolni ill. a következményekkel számolni, amit a 8as ír!!
2023. nov. 2. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!