Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Aki szeretőt tart, azt már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki szeretőt tart, azt már nem zavarja, hogy a párjával nincs/ritkán van szex?

Figyelt kérdés

Nagyon ritkán fekszik le velem a férjem.

Próbáltam vele megbeszélni többször, nem sikerült, sőt, tulajdonképpen egyre ritkábbak az alkalmak. Szerintem rám unt.

Én nem szeretnék így élni, ezért amikor úgy éreztem, mindent megtettem az ügy érdekében, mégsem feküdt le velem 1.5 hónapig, kerestem mást. Merthogy mások azért vonzónak tartanak, nagyon úgy tűnik, hogy csak ő nem.


Így szexuális életem végre van, a testi vágyak kielégülnek, ellenben továbbra is zavar, hogy a férjemmel nagyon ritkán, kb havonta van valami. A történtek ellenére, ugyan van, aki nem fogja elhinni, mèg mindig szeretem őt és vágynék rá.


Más is így van ezzel? Vagy titeket már nem zavar, hogy a párotokkal ritkán van, vagy egyáltalán nincs semmi, hiszen megkapjátok máshol?


Egyébként úgy áll fent ez a helyzet, hogy fiatalok vagyunk. A férfi 32, én 26. Nem így terveztem az életemet…


nov. 12. 12:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
38%
Engem nem zavar. N
nov. 12. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
84%

Engem az zavarna ha olyan pàrom lenne akivel nincs szex. Nem a szexhiányban látnám a problémát hanem a páromban.

Nem csalnám hanem lecserélném.

nov. 12. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
73%
*Ha meg szeretem akkor pláne nem csalnám hanem van bennem annyi hogy elköszönök.
nov. 12. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
16%

Nőként azért baromi egyszerű dolgotok van. A férfiaknak prostihoz kell járni, ti meg ingyen és bérmentve kaptok, sőt a több száz jelentkező közül válogathattok is. Akik merészebbek, még wellness-t vagy pénzt is kérhetnek.


Hogy miért vert meg az isten engem hogy férfiként küldött a világra?!

Nálatok ha nincs egy hónapig szex, ultra macsó férfival dughattok utána egyből, olyan ez mintha én férfiként csak az újjam teszem ki az ablakon, brutálisan szexi nők csapnának le rám.


Nálunk sincs szex már töb bév óta, a feleségemet ez baromira nem érdekli, ugyanúgy elvárja a maximális hozzáállásomat mindenhez, háztartás, gyerek, munka, pénz, figyelmesség. Csak annyi a baj, hogy évek óta keresek szeretőt, de totálisan esélytelen, mert a férfiállat pasik behúzzák az összes szexre vágyó, minimális létszámú nőt.

nov. 12. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
60%

Szia!

Énis 26 éves vagyok, még hűséges.

Nálunk nem a szex mennyiségével, hanem a minőségével van baj.

Kb 10 alkalomból 1-2 alkalommal van orgazmusom.

Rengeteget gondolok a megcsalásra, de a bűntudat miatt nem lennék képes sokáig titkolni a férjem előtt. Enis nagyon szeretem őt, de nem visz rá a lélek.

Ha viszont lenne, nem zavarna. Hisz azért lenne szeretőm, hogy többet szexeljek. 26n

nov. 12. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
4.Csak a pr.stik bírják ki a sz.r szexet pénzért jópofával. Ilyeneket kár feleségektöl vàrni.
nov. 12. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
31%

Azért hallod megéred a pénzed. Kemény 1,5 hónapig bírtad szex nélkül 😆 mit gondolsz terhesen vagy utána meddig nem lenne? Vagy akkor is mennél máshoz?

Amit esetleg tehetsz hogy mégegyszer utoljára elbeszélgetsz vele komolyan, hogy ez így nem mehet tovább, mert rámehet a házasságotok. Ha nincs változás, válj el.

nov. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Utolsó, sajnos nem érted. Ez rendszeres, havonta vagyunk együtt.
nov. 12. 14:11
 9/15 anonim ***** válasza:
33%
Akkor mint írtam a hsz második felében, beszélgetés utoljára, ha nincs változás, válás. Mert amit csinálsz, az nem megoldás és egyáltalán nem tisztességes.
nov. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Már nagyon sokszor beszéltünk erről, neki ez így jó, nem is érti a problémámat. Szerinte ez elég. Már megalázó erről beszélgetni is.
nov. 12. 14:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!