Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Aki szeretőt tart, azt már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki szeretőt tart, azt már nem zavarja, hogy a párjával nincs/ritkán van szex?

Figyelt kérdés

Nagyon ritkán fekszik le velem a férjem.

Próbáltam vele megbeszélni többször, nem sikerült, sőt, tulajdonképpen egyre ritkábbak az alkalmak. Szerintem rám unt.

Én nem szeretnék így élni, ezért amikor úgy éreztem, mindent megtettem az ügy érdekében, mégsem feküdt le velem 1.5 hónapig, kerestem mást. Merthogy mások azért vonzónak tartanak, nagyon úgy tűnik, hogy csak ő nem.


Így szexuális életem végre van, a testi vágyak kielégülnek, ellenben továbbra is zavar, hogy a férjemmel nagyon ritkán, kb havonta van valami. A történtek ellenére, ugyan van, aki nem fogja elhinni, mèg mindig szeretem őt és vágynék rá.


Más is így van ezzel? Vagy titeket már nem zavar, hogy a párotokkal ritkán van, vagy egyáltalán nincs semmi, hiszen megkapjátok máshol?


Egyébként úgy áll fent ez a helyzet, hogy fiatalok vagyunk. A férfi 32, én 26. Nem így terveztem az életemet…


2023. nov. 12. 12:00
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
63%

Sajnos a baj az, hogy vannak nők és férfiak, akik nem igénylik a szexet sem testileg, sem lelkileg. A még nagyobb baj az, hogy 10 emberből 3-4 ilyen. Nem akarom elhinni hogy ha csak 1-2% lenne a társadalmon belül, akkor ennyire hogy lehet ennyire listavezető probléma a kapcsolatokban.


Csak a közvetlen környezetemből mondok példákat. A nővérem a férje tökéletesen elvan szex nélkül, el is volt mindig is, nem kell neki a nő. Az unokatestvéremnél a felesége dettó ilyen csak nőben. A keresztfiam barátnőjének az a legnagyobb baja, ha szexre kerül a sor. A szomszédom azért prostizik, mert a felesége kijelentette hogy őt nem érdekli a szex. A kollégám remek horgásszá vált, mert 17 év óta nincs szex náluk, a feleségének ez így tökéletes. Sorolhatnék még, de felesleges.


Azt kellene megérteni, hogy a probléma nem az hogy az egyik fél nem nyújt jó élményt, hanem az hogy nulla a libidója az egyik félnek.


Én sorozat orgazmusban részesítem a feleségemet, mégis utálja a szexet. Ha rá kellene várnom, akkor talán sosem lenne szex. Én azt untam meg, hogy puncsolnom, könyörögnöm kell neki, nekem már ez megalázó. A legtöbbször el is utasít, mindig a kibúvókat keresi. Semmi de semmi oka nincs rá, mégis megteszi. Egyszerűen nincs libidója, de ezt ő is elismeri. Semmi és semmivel sem lehet benne vágyat ébreszteni. Mivel ő ilyen, ezért ki merem jelenteni hogy rengeteg ember pontosan ugyanilyen.


Az ilyen emberek sosem fognak megváltozni, nekik ugyanakkor probléma az hogy szexelniük kell(ene), mint a másik félnek az hogy nincs szex. Ez nem szexuálpszichológia kérdése, ez csak annyi, hogy hidegek ilyen téren. Mi is próbáltunk már mindent, 15 napos trópusi tengerpari üdülés, volt egy szex kötelezően és annyi. Amikor 4 nap múlva megint próbálkoztam, csak annyi volt a válasza, hogy szombaton már szexeltünk. Ja, mondom, ma meg szerda van. Reakció: legközelebb majd 3-4 hét múlva, jó?


Soha, soha, soha nem lehet az ilyen embereket megváltoztatni. Válni is hülyeség, mert elveszítesz mindent, borul az életed, nőként még talán még megéri válni, de férfiként felejtős. A nőknek már nem kellesz, aztán esélyes hogy megint ilyennel jössz össze, már ha egyáltalán valaki emberszámba vesz még, vagy megszán. A jó nők mind foglaltak, főleg azok akiknek magas a libidójuk.

2023. nov. 12. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak ez a baj, 11-es. Biztos vannak ilyen-olyan okból kifolyólag alacsony vagy nulla libidójúak is, persze. De ennél gyakoribb lehet, amikor a két ember között nincs meg a kémia. Mivel ritka, hogy az meglegyen és még mellette minden más, a kapcsolat szempontjából lényeges dolog is, az emberek egy idő után feladják, és elfogadják azt, aki ott van, elérhető. Mert családot akarnak. Vagy csak nem magányosan megöregedni. Meg ketten könnyebb anyagilag is az élet. Kinek mi a motivációja. Én egyiket sem ítélném el. Mert mit is tudnál csinálni, ha ott vagy 30, 35, 40 évesen és még mindig nem találkoztál azzal, akivel minden klappol? Vársz még 10 évet? És ha akkor sem? Ha soha? Egy darabig elvagy egyedül, de nem egy életen át.
2023. nov. 12. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

És mi van azokkal #11 és #12 akik már lassan a 30-dik évet tapossák 50 évesen a házasságban?

Ott én szerintem nemcsak a libidó állása a lényeg,hanem ráunt a másikra,unalmas,mert iszonyatosan ismeri a másikat szexualitás oldalról,nincs kémia stb.stb. Akkor ott már csak rutin,kötelező jelleg van?

Érdekel ez az oldal is,ahol több évtizedes kapcsolat van...

2023. nov. 12. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
72%

13. Mivel én óriásit csalódtam az életemben, ezért megszállottan kutatom a témát, főleg szexuális oldalról. Voltak fórumaim, tettem fel kérdőíveket a témában. Igen, sajnos az van, hogy sok-sok 30 éves házasságot már csak a megszokás tart össze. Lehet szemtelen voltam, de én az összes ismerősöm, kollégám, barátom szexuális élete után érdeklődtem. A lényeg az volt, hogy a kamut tegyék félre, nem a részletek érdekelnek. 10/8-ban rossz, nem léteő vagy katasztrofális a szexuális élet. Nem friss kapcsolatokról beszélek, minimum 5 éveseket vettem csak számításba. Nálunk is halott ügy, és ez annyira bántott, hogy szó szerint megszállott lettem a témában. Rengeteg könyvet, videót podcastot, idegen nyelvű anyagot olvastam.


Engem személy szerint irritál amikor a gyk-n azzal jön itt egy két nő, hogy náluk bizony mennyire szuper a dolog, és ez mennyire természetes! Hát ez a dolog baromira nem természetes!


Semmi de semmi az ég világon semmi sem hoz közelebb egy jó kapcsolathoz mint a szerencse. Tehát kedves a szexről áradozó nők, ti sem vagytok jobbak a többségtől, maximalizáltátok a szerencsétek. Ennyi. Légyszi többé ne oktassátok meg nézzétek le a többi embert, akinek nem volt szerencséje. ez mindenkinél egy fájó pont, a hencegésetekkel többet ártotok, sőt vannak esetek amikor ti miattatok kerül sor testi sértésre is. Azért ezt is vegyétek figyelembe. Beszéltem olyan férfiakkal is, akik a szexuális frusztrációjukat leverték a feleségükön, mert hogy másoknál mennyire tökéletes és baromi jó a napi 3 szex.

2023. nov. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Utolsó jól írtad, abszolút egyetértek.Gondolom te vagy a 11 es is ?Nekem csak annyi a véleményem hogy ha és tényleg egy ez nagy HA lehet beszélni a párral akkor ilyen esetben a nyitott hazassag/ kapcsolat a megoldás.Mivel a párod nem megy bele a szexben, akinek hiányzik az tagadja és máshoz meg, szeretőt tart...Mivel igazi szenvedés az ha egy magas libidojú egy szex iránt nem érdeklődővel van együtt!
nov. 30. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!