Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A prostizás tulajdonképpen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A prostizás tulajdonképpen nem is annyira megcsalás, inkább egy szolgáltatás igénybevétele?

Figyelt kérdés
Vagyis ez régen teljesen elfogadott dolog volt, hogy ha valakinek volt pénze és kedve szexelni, akkor elment az örömlányokhoz és utána vissza a feleségéhez. Nem csináltak ebből drámát vagy sértődést. A szerető sokkal nagyobb gond volt, mert ott érzelmi szál is van, nem csak testi. A legtöbbször úgyis az a katalizátor, hogy otthon már nincs elég szex. Bizonyos kultúrákban ez ma is teljesen elfogadott, hogy le kell vezetni valahol a szexuális energiákat.

nov. 13. 20:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha az asszony engedi, akkor nem megcsalas. Ha nem, akkor az.
nov. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
88%
Ha a nő tud róla, de nem érdekli a dolog, akkor szerintem nem számít megcsalásnak. Ellenkező esetben megcsalásnak számít (szerintem).
nov. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Akkor a párod nyugodtan elmehet egy férfiprostihoz, hisz csak szolgáltatást vesz.. és te nem fogod megcsalásnak venni. Ugye?
nov. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
87%
De igen, az. Nem vagy hűséges hozzá, mert mással szexelsz. Csak még lúzer is vagy, hogy fizetsz érte.
nov. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Akárhogy próbálod nem a nevén nevezni, akárhogy próbálod "racionalizálni", ez akkor is az, ez megcsalás. Ez kb olyan, mint amikor az erőszaktevő azzal védekezik a bíróságon, hogy az áldozat is akarta. Hát nem, arany drága barátom. A mentegetőzés az ide nem elég.
nov. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Vannak olyanok akik szinte társadalmi szinten (pl japánban) nem tekintik megcsalásnak. Szerintem megcsalás, de alapvetően mások vagyunk.
nov. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván hülye kérdés, viszont a kifejtés eleje; "ez régen teljesen elfogadott dolog volt, hogy ha valakinek volt pénze és kedve szexelni, akkor elment az örömlányokhoz és utána vissza a feleségéhez." jobban szemet szúr.


Valahogy sosem értettem, hogy miért életcélja sok modern férfinak (általában csak a degeneráltabbaknak) hogy a férfi felmenőinket minél inkább érzéketlen semmirekellő félállatoknak állítsák be.... Hallottam én már mindent az őseinkről:

hogy teljesen természetes volt hogy verik a feleségüket, vagy

hogy gyereklányokat rontanak meg, vagy

utolsó szolgálnak használták csak a feleségüket, akinek soha nem lehet szava semmiben, vagy

kedvükre válogattak a nők közül, és a nőknek(/kislányoknak) hozzájuk kellett menni, mindegy hogy akartak-e vagy sem,

most meg az is teljesen alap lett, hogy a férfi felmenőink prostituált nőkkel csalták a női felmenőinket.


Ez olyan kibszott gáz viselkedés😅 Aki ilyeneket terjeszt az reménykedjen hogy tényleg nincs túlvilág, mert ha van, akkor a felmenői hosszú sora (férfiak, nők egyaránt) bunkósbotokkal várják majd a túloldalon.

nov. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Régen az is rendben volt, hogy ha nem tetszett a képed, khívlak párbajozni és megöllek.

Most meg nem az.

A világ változik. Érdemes lenne észrevenni.

nov. 13. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Amennyiben otthon nem megfelelő és/vagy kevés a szex, miért nem lépsz le?
nov. 14. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Akkor menjél azokba a kultúrákba.
nov. 14. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!