Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek a szívemre hallgas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a szívemre hallgassak vagy az eszemre?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 27 éves pasi vagyok és volt/van egy szerelmem. Sajnos időközben szétmentünk már vagy 3 hónapja. Ugyanúgy keressük egymást és néha találkozunk is. Viszont azért lett vége mert sokat bántottam érzelmileg és a végén máshoz menekült és megcsalt. Közben terhes lett és anno volt neki egy abortusza ezért ezt nem akarja elvetetni. De velem akar lenni. Na és itt jön a dilemma. Szeretem tiszta szívemből ezt a nőt és vele tervezek illetve ő is velem. Ezek fényében ti megpróbálnátok újra tudván ,hogy nem a ti gyereketek ? Mindenki hibázik és ő elég nagyokat hibázott viszont szeretem. Van olyan aki ilyen helyzetbe került? Megosztaná hogyan döntött ? Hatalmas dilemma
nov. 21. 09:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%

úgyis újra szétmentek mert te úgyanugy bántani fogod

ilyen amikor nem fejlődik ki az agy rendesen

nov. 21. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
79%
Hát ha hajlandóak vagytok tenni a kapcsolatert, talán egy eselyt érdemes adni még.
nov. 21. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
85%

Itt mind a ketten defektesek vagytok, te érzelmileg bántottad őt, ő megcsalt, teherbe esett.


Mindkettőtöknek kéne egy pszichológus, hogy normális emberként tudjatok létezni egy párkapcsolatban.


Azt meg kötve hiszem, hogy ha megcsalás és terhesség előtt nem működött a kapcsolat, akkor most majd fog.

nov. 21. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

3+1!


Igaza van, szakember kéne nektek, párterápia, mert ha nem egyáltalán nem lesz értelme újrakezdeni.

nov. 21. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Mindketten hülyék vagytok. Re bántottad, ő meg ugy csalt meg hogy terhes is lett.


Kétlem hogy ebből lehet még normális kapcsolat.

Ha te megtudod állni hogy nem bántod többet, le tudod nyelni ezt is hogy azalatt a rövid idő alatt ameg külön voltatok felcsináltatta magát (mert ezt anyaként se tudom szebben kifejezni amikor valaki eszetlenül, mindenfajta vedekezes nélkül dug egy pár napos vagy hetes kapcsolatban), és eltudod fogadni sajatodként ezt a gyereket, akkor megpróbálhatjátok. Meg ha ő is tul tud ezen lépni, mármint a bántasokon.

Az a baj hogy az élet azt mutatja, hogy az esetek legnagyobb részében a bántalmazó nem javul meg, sőt egy ilyen eset, de még egy sima "megcsalas" is (ha lehet annak nevezni hisz elvileg külön voltatok) csak olaj a tűzre. Ha valóban te űzted el, akkor neked kell sokat tenni erte.


Viszont mi van a gyerek apjával? Mert itt ha tetszik ha nem, ő is számít. Már amennyiben ragaszkodik a gyerekhez. Meg a nő kit akar? Melyikőtöket? Én pl biztos nem nennék vissza hozzád ezek után, max kényszerből (anyagi, lakhatás) ha a masikkal nem működik. Inkább nevelném egyedül ha tudom.

nov. 21. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
84%

"Szerintetek a szívemre hallgassak vagy az eszemre?"

Csakis a szívedre, mert eszed az nincs. Ha lenne, használnád. És ez igaz a csajodra is.

nov. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Pszichológus, párterápia először is és aztán elválik.
dec. 15. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nektek nem lenne szabad gyereket vállalni, mert egyikőtök se normális. Előre sajnálom a gyereket.
dec. 15. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Azért én kicsit másképp látom mint a többiek. Szerintem csak neked nincsen eszed.

"mindenki hibázik és ő elég nagyokat hibázott"


Ő hibázott? Ha folyton bántottad akkor egyszerűen elmenekült tőled, máshoz, mivel szeretetre, megértésre vágyott, arra volt szüksége a sok bántalmazás után. Valaki pedig megadta neki. És amikor egy érzelmi űr van a lelkedben, szívedben akkor nagyon könnyű elgyengülni ha valaki figyelmes, megértő, jó hozzád. Te kergetted máshoz és akkor ő hibázott? Ha nem hagy ott, ha úgy folytatódott volna minden tovább mint azelőtt akkor a mai napig bántod. Szóval ha már tudatosult benned, hogy mit tettél vele akkor légy annyira férfi, hogy hagyd békén.

dec. 16. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Érdekből, tehetetlenségből még elmenne egy ideig, de semmi bíztatót nem látok hosszú távra.
dec. 16. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!