Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Beleszerettem valakibe....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem valakibe. Szívemre vagy az eszemre hallgassak?

Figyelt kérdés

Igazából nemtudom lehet már azért ilyen a kapcsolat mert 6 éve együtt vagyunk de mint akik nem 6 éve vannak együtt hanem 50. Vágyom rá,hogy szerelmes legyek hogy szeressetek a szívem lelkemnek ez kellene. De ha az eszemmel gondolok bele akkor van egy nornalis párom egy normális rendezett életvitelem, ezt eldobnám a lutriért és költözhetek haza anyumhoz 30 évesen?

Vagy ez nem is szerelem csak fellángolás és várjak hátha elmúlik?


2021. dec. 10. 14:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A szerelem mindig elmúlik, de ha nem szeretett, hanem közöny veszi át a helyét, nincs értelme folytatni. Közös vagyon, gyerek nem köt össze, akkor csak a megszokásért és kényelemért ne maradj.
2021. dec. 10. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Közös vagyon van igen de hitellel :(

Jelenleg annyit nem kapnánk erte ami a hitelt kiadná. Plusz egyértelmű hogy az övé lesz mert én egyedül nem tudnám fizetni.Gyerekünk nincs.

2021. dec. 10. 15:37
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Azt kéne tudni, h a másik fél hogy érez. Lehet ő is pont így gondolja csak nem mondja. Aztán, ha majd ő is unni fog a kapcsolatot és talál valakit simán dobbant. Csak kérdés, h ez mikor lesz, akkor úgy fogsz visszanézni, h te is kirakhattad volna most és elment x idő az életedből.


Viszont egyedül lenni szívás, mert mindenki csak a szexre megy, nehéz komolyat találni.

2021. dec. 10. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
#3: ezzel nem értek egyet. Sorsdöntő kérdésekben nem szabad haramdik félre hagyatkozni. Ő egy bizonytalan pont, még akkor is, ha ott a rózsaszín köd és most mindent megígérne. Csak akkor lépj, ha egyedül is megtennéd. Közös hitel nem hatalmas probléma, gondolom felvételkor számoltál azzal a lehetőséggel, hogy a rád eső részt vissza kell fizessed magad
2021. dec. 10. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

4. Ketten könnyen fizetjük de én vagy hazaköltözök vagy ha külön élnék akkor nemtudom azt is fizetni.

Amikor felvettük könnyen fizettem volna egyedül is csak épp azota mindne 3szorosa kb az élelmiszer stb. De az anyagi részen felül érdekelne, lehet megbánnám.

Jól megvagyunk.

2021. dec. 10. 16:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!