Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A szívemre vagy az eszemre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szívemre vagy az eszemre hallgassak?

Figyelt kérdés

3 éves párkapcsolatban vagyok, ami az elmúlt kb 1 évben ellaposodott. Többször próbáltam beszélni róla a párommal, de nem jött semmilyen változás.

A csavar ott jön, hogy jött egy kolléga, akivel 1 hónapja ismerjük egymást, nagyon sok mindenről beszélgettünk, mélyebb témákról is. Igazi megnyugvást sugároz, szeretek vele lenni igazából. Pontosan az van meg benne érzelmileg is, amit már régóta hiányolok a kapcsolatomból.

Volt már valaki hasonló cipőben?


Tanácsoknak nagyon örülnék, mert a szívem és az agyam napok óta csatázik. Senkinek nem akarok rosszat, de közben a saját boldogságom lenne a legfontosabb. Nem tudom mi tévő legyek.



2022. okt. 7. 13:59
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
80%
Mindkettőre kellene, de egy felnőtt embernek ezt már jó lenne tudnia magától. Az meg hogy még le sincs zárva az előző, már az új kapcsolatba ugranál, több mint szánalmas.
2022. okt. 7. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
65%

Kommunikáció.

Pároddal megkellene beszélni a problémádat hogyan javíthatnátok a kapcsolaton.

Nem újba kezdeni

2022. okt. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
69%

Azért tetszik a másik pasi, mert 'megadja' neked azt, amit a barátod nem, ez ilyen egyszerű.

Miután szakítanal a pasiddal és összejonnel az új palival egy idő után lehetséges, hogy elmulna a 'varázs.'

Most abban az esetben ismét más fiúval kezdenel ki, mert unod a jelenlegit?

Mert ezt így nem lehet csinálni, ha úgy tennél minden kudarcnal egyszer csak azt venned észre, hogy 40 vagy és se párod se gyereked.

Ezt akarod?

Persze ha nem vagy szerelmes a mostani férfiba akkor nem sok értelme van tovább folytatni, de annak se hogy egyik 'viragrol a másikra szállsz'.

Ismerkedhetsz, talizhatsz de csak azért hogy gondok vannak egy új kapcsolat nem hoz sikert, különösen úgy, hogy csak pótlék a szerepe...

2022. okt. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
96%
ha a szívedre hallgatsz mindig akkor izgalmasabb az élet.. ha az eszedre akkor uncsibb de nem esel pofáára 10 ezerszer.
2022. okt. 7. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
85%

De mi a kèrdès?

Hogy megcsald-e a jelenlegi párod,vagy hogy elhagyd-e ès új kapcsolatot kezdj a másik sráccal?

2022. okt. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

A kérdés az, hogy amikor már megpróbáltál mindent, hogy helyrehozd a kapcsolatot, mert szereted azt az embert, de semmi sem segített, akkor betoppan egy olyan férfi, akivel nem kellenek litániák, hogy értsük egymást.

Olyan szinten egy húron pendülünk, hogy elég bele nézni a szemébe. És ezt ő is tudja, beszélgettünk ezekről a dolgokról. Mivel mindketten tiszteljük egymást (ismeri a páromat) tartjuk a távolságot, de a szemünkben ott ég a tűz.

2022. okt. 7. 15:21
 7/17 anonim ***** válasza:
87%

3-as vagyok.

Azt írtad szereted... Szerelmes vagy, vagy csak szereted?

Nem mindegy.

A másik pasival ott a tűz, szikra vagy inkább a 'tiltott gyümölcs' forgatókönyv a helyes válasz? Esetleg mint feltételezés egyfajta menekülési pont vagy mint pótlék játszik szerepet?

Különben én a helyedben szakítanek, de nem ugranek azonnal egy új kapcsolatba.

Előbb tényleg megismernem, hogy ne csak úgymond a lehetséges 'téveszmeim' végül oda vezessenek mint ahol voltam/vagyok.

2022. okt. 7. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
82%

Gondolom a jelenlegi pároddal is így èreztèl az elejèn?!

Nem tudhatod előre,hogy ha összejössz az új sráccal vele hogy alakulnának a dolgok.

Èn is hasonló helyzetben voltam nem olyan règ,az èn kapcsolatomban sem működnek bizonyos dolgok (3ève vagyunk együtt)

De èn úgy döntöttem a párommal maradok,szeret èn is szeretem...lehet hogy csak több idő kell hogy a dolgok helyre álljanak.

Ezt neked kell vègig gondolnod,ès neked kell döntèst hoznod.😊

2022. okt. 7. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
90%

Hagyd ott a párod ha van egy kis gerinced. Így lenne a korrekt.

Fordított esetben neked hogy esne?

2022. okt. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
21%

így szoktak megcsalni meg szakítani ... a legtöbb nő így teszi.. jön valaki és váltanak. Hát gondolom ez a norma manapság.. szóval nem tennél bűnt.

25/f

2022. okt. 8. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!