Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Lelépnél vagy megalkudnál?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lelépnél vagy megalkudnál?

Figyelt kérdés

Félreléptél. Kiderül. A párod ultimátumot ad, hogy válassz!

A.: Csomagolj, és majd megy a jogi papír.

B.: Megváltozott anyagi erőviszonyokkal*, de mehet tovább a közös élet.


* A számla a párod nevére kerül, és a lakás is. 100%-ban! Tekintsd ezt...póráznak. Persze utána is bármikor leléphetsz, csak ugye hová és miből? >:)


nov. 25. 22:20
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
89%
Hát ha ilyen stílusban kommunikálna a párom el sem vettem volna szóval.
nov. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
45%
Ha már félre léptél merszed ne maradjon a maradáshoz. Legyen gerinced...
nov. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
68%

Megcsaltad. Akkor tulajdonképpen mégis mit vársz? Vágjon hozzá jó pofát és boldogan éltek, míg meg nem haltok?

Alapból gondolkodni sem kellene ezen, ha lenne benned annyi gerinc, hogy megcsalás után önként összepakolsz és elmész, mondjuk pl. ahhoz akivel megcsaltad.

nov. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
84%

Hát ez nevetséges 🤡


A: nem dobhatna ki a saját lakásomból. Akármi történne köztünk, akármelyünk csal, ő csomagolna és menne.


B: remélem viccelsz 🤡 Majd biztos ez történne. A mesében sem. Még ott sem kerülne akkor sem semmim a másik tulajdonába ha én csináltam szemétséget. Szépen elhagy és eltávozik. Póráz? Meg a jóédes anyukád 🤣

nov. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
97%
#2-3 ez a rébuszos pasas. Kitalált hülyeségeket ír folyton.
nov. 25. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
96%
Érdekelne milyen "jogi papír" menne egy félrelépés után? :D Ez az egész "kérdés" egy gyengeelméjűnek a hagymázas álmodozása.
nov. 25. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
6. A válási, nyilván nagy ész kell, hogy kitaláld.
nov. 25. 22:48
 8/21 anonim ***** válasza:
98%

#7 "párodról" volt szó, nem férjről vagy feleségről.

Na de nekem mindegy. Beadhatja és mehet. A lakásom meg a pénzem akkor se lesz az övé ha én csaltam meg.

N

nov. 25. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
83%

Ez ott hibádzik azért, hogy a házasság vagyonközösség, így a B lehetőség lehet csak "tilitolizás" az anyagi javakkal, de nem jár érdemben semmilyen hátránnyal jogi értelemben.

Ennek ellenére ilyen kommunikáció és esemény után az A verziót választanám.

nov. 25. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
75%
Gondold már át jobban a kérdésedet. Ha megy a "jogi papír" akkor házasok. Ha házasok, akkor vagyonközösség van. Utólag már nem lehet ilyen baromságokat kikötni.
nov. 25. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!