Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Inkább egyedül maradnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Inkább egyedül maradnátok mintsem megalkudnátok valakivel, aki nem tetszik nektek akkor is, ha nem volt párotok még?

Figyelt kérdés
Mert én így érzem. Nem volt még párom, de nem tudnék azzal összejönni, aki iránt nem érzem azt a felszabadult vonzalmat.
2019. nov. 12. 09:44
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyedül maradnék, rossz kapcsolatra nem vágyok nem vagyok társfüggő.
2019. nov. 12. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig is így voltam vele és eszembe se jutna változtatni rajta, milliószor jobb volt mindig is egyedül, mint egy nem megfelelő emberrel. Az se elég, ha tetszik, jóval több kell ahhoz, hogy össze akarjak valakivel jönni, a vonzalom és szimpátia édeskevés ehhez.
2019. nov. 12. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Me too
2019. nov. 12. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Azt csak te tudod, hogy mikor szeretnél családot alapítani, illetve fontos-e neked egyáltalán, hogy legyen párod.
2019. nov. 12. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
4%

Sok embernek nincs más lehetősége sajnos.

Nem mindenki születik szépnek.

2019. nov. 12. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Valamilyen szinten meg kell alkudnod, főleg hosszú távon. Nekem van olyan 5-6 dolog, amiben sziklaszilárdak az elképzeléseim, a többiben tudok engedni. Így is mindig volt barátnőm, a feleségemmel meg 18 éve élünk együtt.
2019. nov. 12. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
13%
Hiába pontoztok nullára, álomvilágban éltek ha azt hiszitek, mindenkinek jut olyan pár amilyet szeretne.
2019. nov. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Azért pontoznak nullára, mert azt hiszik, ez nem a külsőn múlik. Pedig dehogynem.

Akár nő, akár férfi, akivel elbánt a genetika, annak csak siralmas lehetőségei vannak. Ha egyáltalán vannak.

Úgyhogy igen, én is inkább egyedül. Kínlódtam már olyannal - nem is rövid ideig -, akihez nem vonzódtam. Mondván, nem vagyok abban a pozícióban, hogy válogathassak, örüljek, ha ennyi is jut, meg kell próbálni, el kell fogadni, ki kell tartani. Soha többé! A végére már szó szerint belebetegedtem, minden nap fájt a fejem, kavargott a gyomrom, és semmi életerőm nem volt. Nekem nem megy a megalkuvás.

2019. nov. 13. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Engem nem érdekel mennyire számítok jó pasinak, ez hidegen hagy. Nem hasonlítom magamat senkihez, és én úgy gondolom ez lenne a normális hozzáállás. Kit érdekel milyen tipusú pasik számítanak 10/10nek? Ezt a pontozást is iszonyat károsnak tartom, mert emberek vagyunk nem termékek. Sose szoktam senkit se pontozni. Nekem is voltak esélyeim olyan csajoknál, akik nem tetszettek, ezért inkább maradtam egyedül. Semmi értelme egy olyan kapcsolatnak, ahol nem tetszik a másik.


Nem tervezek családalapítást, először szeretném megtalálni a páromat. Alapból nem vagyok tervező típus, inkább a spontaneitás mellett állok. Sok kapcsolatból vesződik ki a valódi boldogság a tervezések miatt. Nem fárasztó állandóan tervezgetni? Eljegyzéshez és a házassághoz is úgy állok hozzá, hogy spektákulum az egész. Attól nem lesz jobb egy kapcsolat, ha megkérem valaki kezét, és utána jön a megváltó házasság. Nem szeretnék olyan kapcsolatot, ami állandó tervezésből áll, kiöli a természetes szabadságot mindkét félből.


Ebbe pl. nem tudok megalkudni, fontos számomra a spontaneitás, abba se tudok megalkudni, hogy nem tetsző nővel legyek együtt. Persze apróságokba simán megtudnék alkudni, pl. ha olyan zenét hallgat, amit nem szeretek simán tudok komprumisszumot kötni vagy, ha különbözik a világnézetünk az se baj, ha mellé vitaképes, nem személyeskedő és nem egybites világképe van.

2019. nov. 13. 17:17
 10/10 anonim ***** válasza:
Úgy vagyok vele, hogy ha van valami, ami szimpatikus a másikban, de egyébként nem vonzó - el lehet kezdeni. Aztán kialakul. Tudok olyan tartós házasságokról, amelyek így jöttek létre. Bajos egyöntetű választ adni, mert az események alakíthatják az ember szilárd meggyőződését.
2019. nov. 15. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!